COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Karacahacımusa Mahallesi'nde 2+1 114 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 114m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16820
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 1240
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 15.09.2014
Ruhsat Tarihi 29.11.2011
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacahacımusa Mahallesi, Rumi Kurnaz Cad. Ekşioğlu Sitesi, C blok No:16C / 1 MERKEZ / DÜZCE

Uzman Görüşü

Öğretmen Lisesi, Düzce Fen Lisesi ve Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü'ne yakın konumda, güvenlikli ve kapalı otoparklı site içerisinde, dış cephesi mantolamalı ve az katlı şık mimarili binada, Brüt 114,00 m2 BAHÇE KAT KÖŞE DAİRE

Açıklama

Özellikler: C blok 1 numaralı mesken, site içerisinden bina girişinin bulunduğu doğu cephe tarafından ana taşınmaza bakıldığında zemin katta ön sol cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre 2 oda, salon, mutfak, WC, banyo, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 114 m2 kullanım alanına sahiptir.

 Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyasıdır. Ana gayrimenkul 32.310,80 m2 yüzölçüme sahip arsa üzerine 18 adet bloktan oluşmaktadır. Bloklar Ekşoğlu Sitesi olarak isimlendirilmiş olup taşınmaz C Blok apartman binası içerisinde yer almaktadır. Site çevresi dekoratif bahçe duvarı ile çevreli durumda ve site içerisinde kapalı otopark, güvenlik, çocuk parkı, spor alanı, anaokulu ve market gibi sosyal donatılar bulunmaktadır. Taşınmaz C blok betonarme karkas tarzda ayrık nizamda inşa edilmiş olup zemin ve 2 normal kat olarak inşa edilmiş binadır. Ana yapının zemin katında 4 adet daire, 1. normal katlarında 4 adet daire, 2. normal katında 4 adet daire olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaza zemin kattan 1 adet giriş mevcut olup vaziyet planında ve mahallinde bina giriş yönü doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama esas dış cephe boyası boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır.

Ulaşım: Konu taşınmaz, Karahacımusa Mahallesi Ruhi Kurnaz Cad. Ekşioğlu Sitesi C Blok No: 16C / 1 MERKEZ / DÜZCE posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşmak için Merkezde bulunan Kuyumcuzade Bulvarının D100 Karayolu ile kesişim noktası olan As Taksi Kavşağından D100 Karayolu üzerinden batı istikametinde yaklaşık 880 m sonra sağa dönülerek Ruhi Kurnaz Caddesine girilir kuzey istikametine ilerleyerek yaklaşık 400 m ileride Ekşioğlu Sitesine ulaşılır, taşınmaz site içerisinde C Blokta konumludur. Taşınmaz site içerisine cepheli olarak konumlanmış olup söz konusu sitede avantajlı ve merkeze yakın bir konumda bulunmaktadır. Bulunduğu bölgede ağırlıklı olarak konut ağırlıklı bir yapılaşma bulunmaktadır. Yakın çevresinde Anadolu Öğretmen Lisesi, Düzce Fen Lisesi, Şehit Uğur Altan İlköğretim Okulu, Koru Köy Restoran, Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu gelişmektedir.

Not: 29.11.2011 tarihli Yapı Ruhsatı ve 15.09.2014 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.