COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Karaca Hacımusa Mahallesinde 105 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12012
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 0
Parsel 247
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KARACA HACIMUSA Mahallesi , PINARLAR Caddesi, AKSARAY Sitesi No:40B /1 Merkez / DÜZCE

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Düzce ili, Merkez İlçesi, Karaca Hacımusa Mahallesi, Pınarlar Caddesi , Ak Saray Sitesi B Blok No: 40 B/1 adresinde bulunan B Blok adlı binanın zemin katında konumlu 1 no'lu dairesidir. Taşınmaza ulaşım; ana arterlerden D-100 Karayolu İstanbul istikametine devam ederken Olimpiyat mevkiinden kuzey yönüne Ruhi Kurnaz Caddesinde 900 m ilerlenerek ulaşılan Bucurgat Caddesinde 300 m sonra sağa Pınarlar Caddesine dönülerek 200 m sonra taşınmazın bulunduğu Ak Saray Sitesine ulaşılır. Taşınmaz köşe parselde bulunan 3 katlı binanın zemin katında konumlu 1 numaralı bağımsız bölümdür. Özel araç ve toplu taşıma araçları ile ulaşımı mümkündür.
Özellikler: Taşınmaz zemin katta bina girişine göre sağ tarafta site iç avlusu cepheli 1 nolu dairesidir. Taşınmaz 105 m2 alan içerisinde antre, salon, mutfak, 2 oda, holden girilen banyo ve WC ile 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Oda zeminleri laminant parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Mutfak içerisinde granit tezgah ve modüler sistem mutfak dolapları bulunmaktadır. Mutfak ankastreleri ( Fırın set üstü ocak ve davlumbaz) mevcut değildir. Banyo zemini tavana kadar seramik kaplı olup içerisinde kabinli duş teknesi, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Pencere doğramaları pvc doğramadır. Daire giriş kapısı çelik kapı ve iç oda kapıları panel kapıdır. Dairenin ısınması doğal gaz yakıtlı kombili kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Radyatörlerin yerinde monteli olduğu fakat balkondaki kombi dolabında kombinin mevcut olmadığı tespit edilmiştir.
4546 m2 alan, bina no.lu ada 247 parsel üzerinde konumlu B Blok adlı ana gayrimenkul zemin ve 2 normal kattan oluşmaktadır. Zemin katında 3 
adet mesken ve apartman girişi, 1. ve 2. katlarında da 3'er adet mesken olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş holü, merdiven ve sahanlıklar mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları paslanmaz demir doğramadır. Bina dış cephesi mantolamalı ve akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadan imal edilmiştir. Bina girişi zemin kattan ve site iç avlusu üzerinden sağlanmaktadır. 
Not: Yapı Kullanma İzin Belgesi Tarihi: 12.01.2018 sayılı 2018/33 bulunmaktadır.