1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Merkez Dereli Tütüncü Mahallesi'nde 3+1 111 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 111m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17053
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 111m2
Ada 1328
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm F-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dereli Tütüncü Mah.1819 Sok.Osmanlı Konakları Sit.F Blok No:9F/1 Merkez/Düzce

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz F blok zemin kat 1 bağımsız bölüm numaralı mesken; mimari projesine göre yaklaşık 111 m2 alana sahip olup içerisinde bulunduğu binanın girişine göre sol ön bölümde yer almaktadır. Kuzey ve dıoğu yönlerinden cephesi bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, kiler, banyo, wc+lvb, antre, hol ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

 Taşınmazın bulunduduğu ana taşınmaz, 6.365 m2 alanlı, 1328 ada 5 parsel üzerinde A, B, C,D,E ve F blok olmak üzere toplam 6 adet yapıdan oluşmaktadır. Yapılar toplam 2544 mz taban alanına, 880 m2 inşaat alanına sahiptir. toplam 60 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Betonarme yapı tarzında, ayrık nizamda inşa edilen blok zemin ve 2 normak kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. yapı 511 m2 taban alanına, 1641 m2 inşaat alanına sahiptir. Taşınmazın bulundudğu binada asansör bulunmamaktadır. Onaylı mimari projesine göre; zemin, 1. ve 2. katta; 4 er adet mesken olmak üzere toplam 12 bağımsısz bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulundurğu binada dış cephe izolasyonu, iç dış duvar boyaları ve çatı kaplaması  yapılmıştır. meskenin camları PVC dir. Bina içi elektrik su doğalgaz tesissatları tamamlanmış olup eksik imalat bulunmamaktadır.

Ulaşım: Kent merkezinin kuzeydoğusunda yer alan Zahidi Kevseri Bulvarı (Kalıcı Konutlar Yeni Bağlantı Yolu) girilir ve bu yol üzerinde 690 m ilerlenerek  sağa Hacı Mevlüt Sivrioğlu Caddesine dönülür. Cadde üzerinde güney istikametine yaklaşık yaklaşık 725 m ilerlenerek, güneydoğu istikametinden devam eden Tütüncü Caddesine girilir ve cadde üzerinde 920 m ilerlenerek sola Seven Sokağa 160 m sonra ise sağa 1816. sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde Doğu istikametinde yaklaşık 210 m ilerlenerek sola 1819. Sokağa girilir ve kuzey istikametinde yaklaşık 70 m ilerlenerek taşınmaza ulaşılabilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.