COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Cedidiye Mahallesinde 105 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12490
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 146
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 42
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 08/09/1988
Ruhsat Tarihi 23/08/1977
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CEDİDİYE MAHALLESİ, CELAL KASAPOĞLU CADDESİ, No: 16, Da: 7 MERKEZ/DÜZCE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Düzce İli, Merkez İlçesi, Cedidiye Mahallesi, Celal Kasapoğlu Caddesi, No: 16, Da: 7 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için; Zahidül Kevseri Kavşağından hareketle Haydar Gördebil Bulvarı üzerinde güney istikamette yaklaşık olarak 345 m devam edilerek sağ kolda kalan Mimar Sinan Caddesi'ne dönüş yapılır. İlgili Cadde üzerinde batı istikamette yaklaşık olarak 572 m devam edilerek sağ kolda kalan Celal Kasapoğlu Caddesi'ne dönüş yapılarak kuzey istikamette yaklaşık olarak 100 m devam edilerek yolun solunda konumlu 16 kapı numaralı binanın; 4. normal katında konumlu, 7 kapı numaralı ve 12 bağımsız bölüm numaralı taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu eski yerleşim bölgelerinden olup şehir merkezini oluşturan ana bölgelerden biridir. Bölgede betonarme yapı tarzında inşa edilmiş 4­5 katlı eski tarihli yapılar ve 3­4 katlı yeni tarihli yapılar bulunmaktadır. Bölge ağırlıklı olarak 'KONUT+TİCARET' fonksiyonlu gelişmiş olup cadde cepheli yapıların zemin katları iş yeri olarak tercih edilirken normal katlı orta gelir sınıfına mensup aileler tarafından ikamet amaçlı ve çeşitli meslek grupları tarafından büro­-ofis amaçlı tercih edilmektedir. Yakın çevresinde; Düzce Belediye Başkanlığı, Cedidiye Cami, banka şube ve atmleri, küçük ve orta ölçekli işletmeler bulunmaktadır. Bölgede alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlanmış olup belediye imkanlarından istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım iyi seviyede olup yaya, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolayca sağlanabilmektedir. Bölgede Ticari aks: İstanbul ve Bolu Caddeleri üzerinde yoğunlaşmıştır.

Özellikler: 16 kapı numaralı binanın 4. Normal Katında konumlu, 7 kapı numaralı ve 12 Bağımsız Bölüm numaralı 'MESKEN' vasıflı taşınamazdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine bina girişinin sol kısımda yer almakta olup doğu ve batı yönlerine cephelidir. Konu taşınmaz mimari projesine göre 105,00 m2 brüt alana sahip olup, salon mutfak, 2 oda, banyo, wc, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Konu mesken şube bilgisi dahilinde dışarıdan görülmüş olup, meskenin iç özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir.

Konu taşınmazın konumlu olduğu ana yapı; 20m3d paftada, 146 ada 279,70 m2 yüz ölçümlü 6 parselde 3A yapı sınıfında, betonarme yapı tarzında, bitişik nizamda Bodrum + Zemin + 4 Normal Katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş tek bloklu yapıdır. Vaziyet planında bina girişi belirtilmemiş olup plan üzerinde bulunan yön oku, bina kesit görünüşleri ve mahallinde yapılan incelemelerin karşılaştırılması ile bina girişi doğu cepheden ve projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden tesis edilmiştir. Konu binanın, Bodrum Katında; 8 adet kömürlük, Zemin Katında; bodrum girişi, bina girişi, 1, 2, 3 ve 4 nolu dükkanlar, 1. Normal Katında; 5 ve 6 nolu meskenler, 2. Normal Katında; 7 ve 8 nolu meskenler, 3. Normal Katında; 9 ve 10 nolu meskenler, 4. Normal Katında; 11 ve 12 nolu meskenler bulunmakta olup bina 4 adet iş yeri ve 8 adet mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Konu binanın dış cephesi yıpranmış dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş sahanlığı ve merdiven basamakları mozaik beton kaplama olup bina giriş kapısı demir doğramadan mamuldür. Asansörsüz olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş binada yer alan bağımsız bölümlerin ısıtma sistemi tercihli olarak doğal gaz yakıtlı kombi ve katı yakıtlı soba ile sağlanmaktadır.

Not: 23/08/1977 tarihli yapı ruhsatı ve 08/09/1988 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.