1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Cumayeri Çevrik Mahallesi'nde 3+1 98 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 98m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17890
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 98m2
Ada 380
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çevrik Mah.185. Sk. A1 Blok H/9 Cumayeri/Düzce

Açıklama

Özellikler: 9 Nolu bağımsız bölüm; Binanın 2. normal katında kuzeybatı-güneybatı cephede yer alan meskendir. Bağımsız bölüm kat irtifakina esas mimari projesine göre yaklaşık 98m² brüt alanlıdır. Taşınmaz projesine göre antre, salon, mutfak, 3 oda, 2 banyo, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina inşaatı 9.651,80 m² yüzölçümlü geometrik olarak amorf formda, topografik olarak eğimsiz arsası üzerine, betonarme yapı strüktüründe A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3 ve B4 blok olmak üzere 8 blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A1 blok, zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın zemin katında; bina girişi ve 4 adet bağımsız bölüm, normal katlarında; her katta 4 bağımsız bölüm olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.11 nolu bağımsız bölüm 2.normal katta konumludur. Bina girişi batı cepheden zemin kattan sağlanmakta olup merdiven sahanlıkları ve basamakları mermerdir. Bina dış cephesi dış cephe boyalıdır. Binaya ait asansör bulunmamaktadır. Binanın ısıtılması doğalgaz kombi sistemi ile sağlanacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Ulaşım: Tarif olarak Cumayeri Devlet Hastanesi başlangıç noktası olarak alındığında kuzey istikamette Ata Caddesi üzerinde yaklaşık 2km sağa Fatih Caddesi'ne dönülür. Fatih Caddesi üzerinde yaklaşık 900m ilerlenir ve sağa 185. Sokak yönüne girilir. Taşınmazın bulunduğu siteye, 185. Sokak üzerinde yaklaşık 210m ilerlendikten sonra sağ kolda ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile Fatih Caddesi üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Cumayeri İmam Hatip Ortaokulu, Pakmaya Nimet Pisak İlkokulu, Çevrik Mahallesi 12 Kasım Cami röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir. Çevrik Mahallesi, 185. Sokak, 380 ada 1 parsel üzerinde yer alan 23 H kapı nolu binada, binanın 2. normal katında yer alan 11 nolu bağımsız bölümdür. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.