Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Cumayeri Belediye Başkanlığı Binası'nda 65 m2 İş Yeri

Bankadan 65m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23421
Metre Kare:
65m2
Ada:
124
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
15.02.2016
Bağımsız Bölüm:
7-8-9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çevrik Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:6/ 16 Cumayeri / Düzce

Açıklama

Özellikler: Düzce İli, Cumayeri İlçesi, Çevrik Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:6/ 16(7bb)- 17(8bb)- 18(9bb) posta adreslidir.  Konu taşınmazın bulunduğu bina inşaatı 1462.46m2 yüzölçümlü az eğimli topografik yapıya sahip arsa üzerine tek blok şeklinde betonarme yapı niteliğinde inşa edilmiştir. Konu taşınmazların yer aldığı ana taşınmaz projesine göre Bodrum kat+Zemin kat + 3 normal kat ve Ç.A. kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 1 sığınak, 6 iş yeri, giriş holü, elektrik odası ve pompa odaları yer almaktadır. Zemin katında; Bina girişi sirkülasyon alanı ve 20 adet dükkan mevcuttur. 1. Kat alanında 13 adet iş yeri ve ortak kullanım alanı olan bay-bayan wc alanları bulunmaktadır. 2. Kat alanında 13 adet ticaret alanı ve 1 adet makam odası bulunmaktadır. 3. Kat alanında 1 adet 300 kişilik konferans salonu, 2 kafe alanı, 2 Mutfak alanı, kulis ve bay-bayan wc alanları bulunmaktadır. Binanın bodrum, zemin ve 1. Katları iş yerleri olarak kullanılmakta, 2. Ve 3. Katları Cumayeri Belediye Başkanlığı binası olarak kullanılmaktadır. Bina girişi fotoselli cam panel açılır kapılar, kat holleri kalebodur kaplama, merdivenler ve kat sahanlıkları kalebodur kaplama, asansörü mevcut olan yapının dış cephesi dekoratif panel ve cam panel kaplamadır.

Taşınmazların projesi üzerinden yapılan incelemede güney cepheden zemin kat seviyesinden sağlanan bina girişine göre, zemin katta konumlu olan taşınmazların üçü de binanın orta kısmında yer almakta olup sirkülasyon alanına cephelidir. 

7 Nolu BB: Çay ocağı olarak planlanmış olup güney cepheden binaya giriş sağlandığında arka kısımda konumlu olup 11m2 kullanım alanlı olarak planlanmıştır. 

8 Nolu BB: Ticaret alanı olarak planlanmış olup güney cepheden binaya giriş sağlandığında sol köşe cepheli konumda olup brüt 27m2 kulanım alanına sahiptir. 

9 Nolu BB: Ticaret alanı olarak planlanmış olup güney cepheden binaya giriş sağlandığında sol köşe cepheli konumda olup brüt 27m2 kulanım alanına sahiptir.

7-8-9 bb hacim alanları ara ve dış duvarları ve tavan olmadan açık şekilde galeri boşluğu tarzında kullanıldığı görülmüştür. Taşınmazların tamamının sirkülasyon alanı cephe duvar hatları 1m seviyesinde cam panelle çevrilmiş kum havuzu çocuk oyun parkı olarak kullanılmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.