0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Çilimli Ulucamii Mahallesi'nde 25 m2 Dükkan

Bankadan 25m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17491
Metre Kare:
25m2
Ada:
175
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
19
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
27.12.2002
Ruhsat Tarihi:
09.08.2001
Bağımsız Bölüm:
14
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ulucami Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Caddesi No:6/14 Çilimli/Düzce

Uzman Görüşü

Taşınmazın ilçe merkezinde konumlanması, hastane, okul, petrol ofisi, kaymakamlık, belediye ve karakola yürüme mesafesinde olması, ulaşımın rahatça sağlanabilmesi, orta gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgede olması ve iskan belgesinin bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 14 nolu bağımsız bölüm binaya kuzey cephede bulunan Şehit Ömer Halisdemir Caddesi üzerinden bakıldığında binanın 1. Normal katında orta arka tarafta konumludur. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre oda ve banyo hacimli olup 28 m2 alanlıdır. Taşınmazın tapu vasfı pansiyondur. Turistlik amaçlı kullanılabilir.

Ana gayrimenkul parsel üzerinde tek blok olarak inşa edilmiştir. Bina, kat irtifakı projesine ve Çilimli Belediyesindeki onaylı mimari projesine göre zemin+1 normal katlı projelendirilmiş olup 17 b.b. bulunmaktadır. Binanın zemin katında 5 adet dükkan, tuvaletler ve bina girişi, 1. Normal katında 8 adet iş yeri ve 4 adet pansiyon yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın diş cephesi akrilik boyalı olup ana giriş kapısı camlı demir doğramadır. Binada ısınma doğalgaz kombi sistemi ile saplanmaktadır. 

Ulaşım: Düzce ili, Çilimli ilçesi, Ulucami Mahallesinde yer almaktadır. Düzce Sakarya Karayolu üzerinde batı istikametinde ilerlerken Çlimll Sapagından kuzey istikametinde dönülür. Düzce Caddesi üzerinde yaklaşık 4,5 km ilerledikten sonra sağa Şehit Ömer Halis demir Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 70 metre ilerledikten sonra konu taşınmazlar sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Çilimli Belediyesi, Çilimli Hükümet Konağı yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir seviyesine sahip vatandaşların, talep ettiği bölgededir. Genel olarak yapıların 2-3 katlı yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Taşınmazın yer aldığı parsel 1/100 ölçekli U.L.P na göre, Ticaret alanında kalmakta olup bitişik nizam, Hmaks:9,50 yapılaşma şartlarına sahiptir. Detaylı yapılaşma koşullarının çapa müracaat ile kesinlik kazanacağı şifahen öğrenilmiştir. Taşınmazın 25.10.2018 tarih 02 saylı onaylı kat irtifakı projesi incelenmiştir. Taşınmaza alt 09.08.2001 tarih ve 93 sayılı yeni yapı ruhsatı ve 27.12.2002 tarihli 29 sayılı yapı kullanma izin belgesi görülmüştür. Tapu vasfı Pansiyondur ama dükkan kullanımına uygundur. Taşınmaz tuvalete çevrilmiş olup, kattaki dükkanlar olarak kullanılmaktadır. ( kadın-erkek ayrı iki tuvalet ve lavabo bulunmaktadır.)

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.