Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Çilimli Ulucami Mahallesi'nde 768 m2 Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 768m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20428
Metre Kare:
768m2
Ada:
665
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.4
Emsal:
1.20

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Düzce, Çilimli, Ulucamii Mah., Arabacı Sok., No:3 Eski10),

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ulucami Mahallesi, Camikebir Mevkiindeki, 665 Ada 8 Parsel sayılı, 768,03m2 alanlı, tapu kayıtlarında "arsa" vasıflı taşınmazdır. Konu parsel topografik olarak eğimsiz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak yamuk formda dikdörtgen şekline benzemektedir. Parsel sınırları kısmen tel örgü ile çevrilidir. Kuzeyden güneye en uzun derinlik yaklaşık 23m., doğudan batıya en uzun derinlik ise yaklaşık 34m.dir. Parselin doğu yönde Arabacı Sokağa yaklaşık 23m. cephesi bulunmaktadır. Mahalde uzaktan yapılan incelemede parselin doğu- yol cephesinde zeminde tek katlı kagir mesken yapısı ve garaj olarak kullanılan sundurma yapı bulunmakta olup konu yapıların ekonomik ömrünü tamamlamıştır. 
Taşınmaz imar Planı sınırları içerisinde kalmakta olup, fonksiyon alanı konuttur.
Ayrık nizam,
3 kat,
TAKS:0,40
KAKS:1,20
yapılaşma şartlarındadır. Konu parselin herhangi bir terkinin bulunmadığı şifahi bilgisi edinilmiştir.

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.