Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Çilimli Ulucami Mahallesi'nde 768 m2 İmarlı Arsa

Vakıftan 768m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20428
Metre Kare:
768m2
Ada:
665
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.4
Emsal:
1.30

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Düzce, Çilimli, Ulucamii Mah., Arabacı Sok., No:3 Eski10),

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ulucami Mahallesi, Camikebir Mevkiindeki, 665 Ada 8 Parsel sayılı, 768,03m2 alanlı, tapu kayıtlarında "arsa" vasıflı taşınmazdır. Konu parsel topografik olarak eğimsiz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak yamuk formda dikdörtgen şekline benzemektedir. Parsel sınırları kısmen tel örgü ile çevrilidir. Kuzeyden güneye en uzun derinlik yaklaşık 23m., doğudan batıya en uzun derinlik ise yaklaşık 34m.dir. Parselin doğu yönde Arabacı Sokağa yaklaşık 23m. cephesi bulunmaktadır. Mahalde uzaktan yapılan incelemede parselin doğu- yol cephesinde zeminde tek katlı kagir mesken yapısı ve garaj olarak kullanılan sundurma yapı bulunmakta olup konu yapıların ekonomik ömrünü tamamlamıştır. 
Not: Taşınmaz imar Planı sınırları içerisinde kalmakta olup, fonksiyon alanı konuttur. Ayrık nizam, 3 kat, taks:0,40 kask:1,30 yapılaşma şartlarındadır. Konu parselin herhangi bir terkinin bulunmadığı şifahi bilgisi edinilmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.