Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Silvan Mescit Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 222m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23353
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
222m2
Ada:
50
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
30/12/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mescit Mahallesi Tarancı Sokak Zelal Apt. No:7 Kat:2 D.No:2 Silvan /Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Diyarbakır İli, Silvan İlçesi, Mescit Mahallesi, Tarancı Caddesi, Zelal Apartmanı, No:7, Kat:2, D:2 adresindedir. (2) bağımsız bölüm numaralı meskenin yer aldığı bina 50 ada 3 nolu parsel üzerine B.A.K yapı tarzında, Zemin +6 Normal Kat, olacak şekilde tasarlanıp inşa edilmiştir. Parsel üzerinde tek blok yer almaktadır. Ana gayrimenkulün Zemin katında; 1 adet depo ve bina girişi, 6 normal katın her birinde 1`er mesken olmak üzere toplamda 7 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş projede zemin kat güney cepheden cephesinden tasarlanmış olup, yerinde binanın 180 derece döndürülmesi sonucu zemin kat kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Ana bina girişinde yerler mermer kaplama, duvarlar 1,50 metre kadar mermer kaplama üzeri boya yapılmıştır. Normal katlarda yerler mermer kaplama yapılmış olup, duvarları 1,50 metre kadar mermer kaplama üzeri boya yapılmıştır. Binanın dış cephe kaplaması boya kaplama olup, dış kapısı demir doğramadan, dış pencere doğramaları ise PVC doğramadan imal edilmiştir. Bahçe duvarı betonarme duvardan yapılmıştır.

Konu (2) bağımsız bölüm numaralı mesken, ana gayrimenkulün 2.katında, kuzey-güney-doğu-batı cephelerde almaktadır. Konu taşınmaz projesine göre antre, salon, 3 oda, 2banyo, mutfak ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 222 m2 kapalı alana sahiptir. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmaz hasar tespit kaydında AZ HASARLI olarak geçmektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.