Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Kayapınar Tuba 2 Sitesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 195m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23354
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
195m2
Ada:
461
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
18
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
21.11.2005
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
7
Bağımsız Bölüm:
21

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mezopotamya Mahallesi 317 Sokak Tuba 2 Sitesi No:5A A Blok Kat:7 D.No:21 Kayapınar /Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Mezopotamya Mahallesi, 317. Sokak Tuba 2 Sitesi A blok Bina No:5/1 Daire No 21 posta adresinde yer almaktadır. Tuba 2 Sitesi toplamda 2 adet bloktan oluşmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 4259.11 m2 yüz ölçümüne sahip 461 ada 9 nolu parsel üzerinde betonarme karkas tarzında ayrık nizam inşa edilmiştir. Projeye göre A blok parselin doğu cephesinde bulunmaktadır. Bodrum + Zemin + 7 normal kat olmak üzere toplamda 9 katlı olup, bodrum katında, 28 nolu depo, k. Kazan dairesi ve bina ortak alanı zemin katta 6 adet dükkan, kapıcı dairesi ve bina girişi normal katlarında 3er adet mesken yer almakta olup binada toplam 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup yer ve merdivenler mermer kaplamadır. Dış cephe sıva üzeri boyalıdır. Binanın ısınması doğalgaz ile sağlanmakta olup 1 adet asansör mevcuttur. Site içinde peyzaj işlemleri tamamlanmış olup site içinde açık otopark, çocuk oyun alanı yer almaktadır.

21 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, 7.katta ve bina girişine göre sağ yan tarafta yer almaktadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre, salon, 4 oda, antre, hol mutfak, banyo, lavabo + WC, 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt projesine göre ve yerinde yapılan ölçümlere göre yaklaşık 195,00 m2 kullanım alanına sahiptir. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.