Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Ergani Bagür Mahallesi Buğday Pazarı'nda 120 m2 Dükkan

Bankadan 120m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22037
Metre Kare:
120m2
Ada:
179
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
11
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Bağımsız Bölüm:
12
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

BAGÜR mah. BUĞDAY PAZARI sok.No 1/2AD Ergani / Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı parsel; 56504,38 m2 alana sahip 5 bloktan oluşan Buğday Pazarıdır. C blok parselin güney cephesinde konumludur. C blok 37 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. İncelenen projeye göre 179 ada 8 parsel üzerinde 5 adet blok bulunmaktadır. Blok projesine uygundur. C blok parselin güney cephesinde konumludur. Söz konusu 12 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, Zemin katta ve E bloğundan C bloğuna bakılınca Zemin katta soldan sağa sayıldığında 12.dükkan olarak yer almaktadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre, 1 dükkan hacminden oluşup 120 m2 kullanım alanına sahiptir.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Migros A.V.M den başlayarak Diyarbakır­ Elazığ caddesi üzerinden Diyarbakır istikametine doğru yaklaşık 2.5 km ilerledikten sonra sağ taraftaki yola sapılır ve 700 m ilerledikten sonra söz konusu taşınmazların her aldığı parsele ulaşım sağlanır. Bölgede, Kömürtaş mahallesi, Tarım arazileri bulunmaktadır. Taşınmazın, toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Diyarbakır­ Elazığ caddesi üzerinde yer alması ulaşımda rahatlık sağlamaktadır.

Not: Taşınmazda ada/parsel bilgisi ve ana taşınmaz yüzölçüm bilgisi değişikliği olmuş olup; eski ada parsel numarası 0 ada/663 parsel ve eski yüzölçümü 56506.06 m2 iken yeni ada/parseli 179 ada/8 parsel ve yeni yüzölçümü/56504.38 dir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.