COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Aslan Apartmanında 2+1 60m2 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13613
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 157
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, Aydınlık Caddesi, Aslan Apt. No: 6 BB:12

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazın konumlandığı bina, 366,90m² yüzölçümlü, 157 ada, 2 parsel üzerindeki blokta konumlanmaktadır. 10.12.2014 tarih 2014P000493 sayı numaralı kat irtifakı mimari projesine göre tek blok şeklinde inşa edilen Aslan apartmanında, 34 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı blok, projesine göre ve yerinde; bodrum,zemin ve 5 adet normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Projesine göre, bodrum katta: sığınak, kazan dairesi, mekanik havalandırma dairesi, mutfak nişi ve depo alanı bulunmaktadır. 12 BB numaralı taşınmaz, projesine göre ve yerinde; parselin güneybatı kenarındaki blok´ta, 3. Normal katında, bina giriş (kuzey) cephesine göre sağ arka, asansörlerden çıkıldığında sol ön, merdivenlerden inildiğinde sol arkada konumlanmaktadır. Blok girişi projesine göre ve yerinde; binanın kuzey cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Ruhsat alanında bodrum kat+zemin kat+5 normal kat toplamda 7 katlı olan taşınmaz, mevcut durumda bodrum kat+zemin kat+5 normal kat+Teras olmak üzere toplamda 8 katlıdır. Taşınmaz 3. Katta ve ruhsat alanı içerisinde bulunduğundan dolayı satış kabiliyeti yönünden herhangi bir problem teşkil etmemektedir. 12 BB numaralı taşınmaz, projesine göre ve yerinde; parselin güneybatı kenarındaki blok´ta, 3. Normal katında, bina giriş (kuzey) cephesine göre sağ arka, asansörlerden çıkıldığında sol ön, merdivenlerden inildiğinde sol arkada konumlanmaktadır. 10.12.2014 tarih 2014P000493 sayı numaralı kat irtifakı mimari projesine göre brüt 60 m2 kullanım alanlı daire: 3 oda, mutfak, wc ve antreden oluşmaktadır.

Ulaşım:  Taşınmaz, Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, Aydınlık Caddesi, Aslan Apt. No: 6/12  açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza; bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Özgürlük bulvarı üzerinde Kuzey istikametinde ilerlenirken sağa 3. Caddeye dönülür, bu caddenin 80 m ilerisinde soldaki ilk yola girilir, bu yolun 60 m ilerisinde solda yer alan, 6 dış kapı numaralı Aslan apartmanı, içerisinde 12 bağımsız bölüm numaralı konutun bulunduğu binadır. Taşınmazın konumlandığı blok, yola ve komşu parsellere cepheli durumdadır. Taşınmazın konumlandığı bölge, kısmen orta kısmen de alt gelir grubuna hitap eden, genel olarak tek blok olmak üzere cadde üzeri konut ve ticari amaçlı kullanılan binalardan ve bu binaların altındaki dükkanlardan oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Bismil Devlet Hastanesi, Bismil Kaymakamlığı ve çok sayıda konut binası yer almaktadır.

Not: 04.05.2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.