COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bismil Aslan Apartmanında 2+1 60m2 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13613
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 157
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 04/05/2015
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, Aydınlık Caddesi, Aslan Apt. No: 6 BB:12

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazın konumlandığı bina, 366,90m² yüzölçümlü, 157 ada, 2 parsel üzerindeki blokta konumlanmaktadır. 10.12.2014 tarih 2014P000493 sayı numaralı kat irtifakı mimari projesine göre tek blok şeklinde inşa edilen Aslan apartmanında, 34 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı blok, projesine göre ve yerinde; bodrum,zemin ve 5 adet normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Projesine göre, bodrum katta: sığınak, kazan dairesi, mekanik havalandırma dairesi, mutfak nişi ve depo alanı bulunmaktadır. 12 BB numaralı taşınmaz, projesine göre ve yerinde; parselin güneybatı kenarındaki blok´ta, 3. Normal katında, bina giriş (kuzey) cephesine göre sağ arka, asansörlerden çıkıldığında sol ön, merdivenlerden inildiğinde sol arkada konumlanmaktadır. Blok girişi projesine göre ve yerinde; binanın kuzey cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Ruhsat alanında bodrum kat+zemin kat+5 normal kat toplamda 7 katlı olan taşınmaz, mevcut durumda bodrum kat+zemin kat+5 normal kat+Teras olmak üzere toplamda 8 katlıdır. Taşınmaz 3. Katta ve ruhsat alanı içerisinde bulunduğundan dolayı satış kabiliyeti yönünden herhangi bir problem teşkil etmemektedir. 12 BB numaralı taşınmaz, projesine göre ve yerinde; parselin güneybatı kenarındaki blok´ta, 3. Normal katında, bina giriş (kuzey) cephesine göre sağ arka, asansörlerden çıkıldığında sol ön, merdivenlerden inildiğinde sol arkada konumlanmaktadır. 10.12.2014 tarih 2014P000493 sayı numaralı kat irtifakı mimari projesine göre brüt 60 m2 kullanım alanlı daire: 3 oda, mutfak, wc ve antreden oluşmaktadır.

Ulaşım:  Taşınmaz, Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, Aydınlık Caddesi, Aslan Apt. No: 6/12  açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza; bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Özgürlük bulvarı üzerinde Kuzey istikametinde ilerlenirken sağa 3. Caddeye dönülür, bu caddenin 80 m ilerisinde soldaki ilk yola girilir, bu yolun 60 m ilerisinde solda yer alan, 6 dış kapı numaralı Aslan apartmanı, içerisinde 12 bağımsız bölüm numaralı konutun bulunduğu binadır. Taşınmazın konumlandığı blok, yola ve komşu parsellere cepheli durumdadır. Taşınmazın konumlandığı bölge, kısmen orta kısmen de alt gelir grubuna hitap eden, genel olarak tek blok olmak üzere cadde üzeri konut ve ticari amaçlı kullanılan binalardan ve bu binaların altındaki dükkanlardan oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Bismil Devlet Hastanesi, Bismil Kaymakamlığı ve çok sayıda konut binası yer almaktadır.

Not: 04.05.2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.