COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Yeniköy Mahallesinde 2+1 110m2 Daire

Bankadan 2 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13801
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 0
Parsel 6188
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 10/11/1995
Ruhsat Tarihi 19/11/1991
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm C Blok 32

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeniköy Mahallesi, Karanfil-6. Cadde, Şahin Sitesi, C Blok, No: 7c Kat:7 No:32, Bağlar / Diyarbakır

Açıklama

Gayrimenkul no: 100782897

Özellikler:32 no.lu b.b: 7. Normal katta, bina girişine göre sağ arka kolda, güneybatı cephede yer almakta, projesine göre; 3 oda, banyo, mutfak, 3 balkon ve wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 110 m2 kapalı alana sahiptir. Dışarıdan yapılan gözleme göre balkon alanları iç alana dahil edilmiş, girintili kısımlar düz inşa edilerek 3m2 büyütülmüştür.
 Ana gayrimenkul; 3.195,63 m2 yüz ölçümlü 6188 parsel üzerine üç blok (a-b-c) olarak inşa edilmiştir. C blok parselin kuzeyinde bulunmaktadır. Vaziyet planında blok isim ve girişleri yazılmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu c blok; bodrum + zemin + 7 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, kazan dairesi, otopark; zemin katta 1, 2, 3, 4 b. Bölüm nolu meskenler ve her bir normal katta 4 er adet mesken bulunmak üzere blokta toplamda 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel içinde açık otopark imkanı mevcuttur. Blok girişi projesine göre zemin kat seviyesinden kuzey cepheden sağlanmakta ıken mahallinde bodrum katın açığa çıkartılarak bina girişinin bodrum kata taşındığı tespit edilmiştir. Bodrum katın hafriyatla açığa çıkartıldığı düşünülmekte olup, taşınmazın yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Taşınmaza ait 19.11.1991 tarihli yapı ruhsat bilgisi ve taşınmaza ait 10.11.1995 tarih 1995/5 sayılı yapı kullanma izin belgesi bağlar belediyesinden alınmıştır. 

Ulaşım: Yeniköy Mahallesi, Karanfil-6. Cadde, Şahin Sitesi, C Blok, No: 7c Kat:7 No:32, Bağlar / Diyarbakır konumludur. 

Not: 19.11.1991 tarihli yapı ruhsatı ve 10.11.1995 tarihli iskan izni bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kayıtlarında Kayapınar/Diyarbakır olarak görünmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.