COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Mevlana Halit Mahallesinde 3+1 160 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12608
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 0
Parsel 6838
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kayapınar (Mevlana Halit) Mah., Urfa Bulvarı, Oran Sitesi, No:69, B Blok, 2.kat, Bağımsız Bölüm no:6

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. normal katta, bina girişine göre sol arka tarafta konumlu, güney ve batı olmak üzere iki yöne cephelidir. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz brüt 160 m² kullanım alanlı, antre, salon, 3 adet oda, mutfak, kiler, WC, banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Pencere doğramaları PVC`den mamul ve çift camlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın konumlu olduğu site; 3.439,31 m² yüz ölçümüne sahip 6838 no'lu parsel üzerinde ayrık nizamda, 4A yapı sınıfında ve betonarme karkas 
tarzda inşa edilmiştir. Parsel üzerinde A ve B Bloklar olmak üzere 2 adet blok bulunmaktadır. Site bünyesinde açık otopark alanı mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu B Blok; bodrum, zemin, asma, 7 normal kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. A ve B Blokların bodrum, zemin ve asma katları yaygın kitle şeklindedir. B Blokun bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve 1 adet depo; zemin katında 3 adet dükkan, asma katında dükkanlara ait mahaller, 1 adet daire, 1 adet kapıcı dairesi ve bina girişi; 1 ila 7. normal katlarında 4 er adet daire olmak üzere B Blok genelinde toplam 33 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi asma kattan, binanın doğu cephesinden sağlamaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadan mamul, bina giriş holü, merdivenleri ve kat sahanlıkları mermer döşeli, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilikli boyadır.
Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Şanlıurfa Bulvarı üzerinden Elazığ Caddesi istikametinde ilerlerken Şanlıurfa 
Bulvarına sağ kolda irtibatlı Emek Caddesini 140 m geçtikten sonra taşınmazın konumlu olduğu bina sağ tarafta Şanlıurfa Bulvarı üzerinde yer alan parselde bulunmaktadır.
Not: 09/03/1999  tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.