COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Bağcılar Mahallesinde 155 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11942
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 4312
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm D Blok 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bağcılar Mah. Aram Tigran Caddesi, Esma Ana Konutları, D blok no:6, kat:5 daire:13 Bağlar/Diyarbakır

Açıklama

Ulaşım: Diyarbakır'ın ana ulaşım arterlerinden olan Şanlıurfa Bulvarı ile Karacadağ Caddesinin kesişme noktası (Kantar Kavşağı)na çıkılır. Şanlıurfa Bulvarı üzerinde güneybatı istikametinde yaklaşık 3.8 km ilerleyip sol kol üzerinde bulunan Evrim Alataş Caddesine dönülür. Güneydoğu istikametinde yaklaşık 1.1 km ilerledikten sonra sağ kol üzerinde Aram Tigran Caddesi ile kesişme noktasında taşınmazın bulunduğu Esma Ana Konutlarına ulaşılmaktadır. Toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Yakın çevresinde, Selahattin Eyyubi İlkokulu, Hamravat Evleri ve Gökkuşağı Evleri bulunmaktadır.
Özellikler: Mesken mimari projesine göre brüt 155 m2 alana sahip, salon, 3 oda, antre, hol, mutfak, banyo, duş, wc ile 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. İçi görülmemiştir.
Ana taşınmaz A,B,C,D olmak üzere 4 betonarme bloktan oluşmaktadır. Alanı 8.184,50 m2'dir, geometrik olarak yamuk forma yakın, topografik olarak düz bir konuma sahiptir. Yapı tipi b.a.'dır. Taşınmazın bulunduğu D blokta bodrum, zemin, 8 normal kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Bodrum katında, sığınak, ısı merkezi, tesisat odası ve havalandırma odası, zemin katta 4 adet dükkan, kapıcı dairesi ve bina girişi, normal katlarda 3'er adet mesken olmak üzere 28 adet bağımsız bölüm vardır. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Merdiven kovası, basamak ve sahanlıkları mermer, duvarları mermer üzeri demir korkulukla çevrilmiş olup içerisinde açık otopark, çocuk oyun alanı ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Sitede özel güvenlik mevcuttur.
Not: Taşınmaz tapuda Kayapınar olarak geçmektedir.