1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Pamukkale Zeytinköy Mahallesi'nde 1+1 34 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 34m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17953
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 34m2
Ada 163
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zeytinköy Mah.4043 Sk.No:6 K:2 D:11 Pamukkale/Denizli

Açıklama

Özellikler: 2. Kat. 11 Bağımsız Bölüm No.lu Mesken, bina girişine göre sol cephede kalmakta olup güney ve batı yönlerine cephelidir. Bağımsız bölüm projesinde 34 m2 alanlı olup salon + mutfak, oda, banyo ve balkondan oluşmaktadır.

Bina 304.00 m2 yüzölçümlü, dikdörtgen geometrik yapıda, eğimli arazi alanı içerisinde 1 adet bina bulunmaktadır. Bina doğu yönünde 4043 Sokağa, diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. Bina betonarme yapı tarzında bodrum, zemin ve 2 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta teknik hacim, 1 ve 2 bağımsız bölüm no.lu daireler, zemin katta 3, 4 ve 5 bağımsız no.lu daireler, 1.Normal katta 6, 7 ve 8 bağımsız bölüm no.lu daireler, 2.Normal katta 9, 10 ve 11 bağımsız bölüm no.lu daireler olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Bina girişi güney cephededir. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Merdiven sahanlik ve basamakları mermer olup merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. 

Ulaşım: Denizli İli, Pamukkale ilçesi, Zeytinköy Mahallesi, 4043 Sokak, No: 6, K: 2, D: 11 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Bölgenin ana arterlerinden olan Barbaros Bulvarı ile 4043 Sokak kesişimi referans alındığında 4043 Sokak üzerinden güneybatı yönünde 55 m ilerlendiğinde taşınmaz sağ kolda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge 3-4 katlı imarlı yapılaşmanın yaygın olduğu konut ağırlıklı yerleşim bölgesidir. Teknik altyapılar tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Denizli'nin yeni ve gelişmekte olan bölgeleri arasında yer almaktadır. Ulaşım çeşitlilik göstermekte olup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz toplu taşıma araçlarının güzergah ve durak mesafelerine yürüyüş mesafesindedir. Bölge orta ve yüksek gelirli kesimlerle tercih edilmektedir. Yakın çevresi benzer nitelikte yapılardan oluşmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.