1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Pamukkale Topraklık Mahallesi'nde İskanlı 45 m2 Dükkan

Bankadan 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15126
Metre Kare 45m2
Ada 278
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 8
İskan Tarihi 14/06/1993
Ruhsat Tarihi 06/02/1990
Bağımsız Bölüm 18
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Topraklık Mahallesi 732 Sokak No: 2 / 0B PAMUKKALE / DENİZLİ

Uzman Görüşü

Atatürk Caddesi ve Halk Caddesine birkaç adım, asansör ve kapalı otoparklı prestijli binada, dış doğramaları (dükkan vitrini) demir + cam imalat, güvenlik amaçlı demir korkuluklu, 26m2 zemin+19m2 asma kat olmak üzere toplamda 45m2 düz giriş ekonomik dükkan; ulaşım kolaylığı, ana caddeye yakın olması ve teknik alt yapılardan istifade ediyor olması avantajlarına sahiptir.  

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz, bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında bodrum+ zemin + asma kat + 7 normal kat olmak üzere toplam 9 katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta, müştemilat hacimleri, Zemin katta (15­16­17­18­19) bağımsız bölüm numaralı işyerleri ve kapıcı dairesi, Asma katta (16­17­18­19) numaralı işyerleri hacimleri, 7 normal katın her birinde 2 şer adet daire olmak üzere toplamda 19 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Kat zeminleri ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama olup, merdiven korkulukları demirden mamuldür. Bina ana girişi mimari projesine uygun olarak zemin kattan 732 sokak cephesinden sağlanmaktadır. Bina kapısı demirdendir. Konu ana taşınmazın yer aldığı binada asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi boyalıdır. 

18 bağımsız bölüm numaralı Asma Katlı İşyeri nitelikli taşınmaz binanın Zemin + Asma Katında bina girişine göre sol tarafta bulunmaktadır. Banka talebi üzerine taşınmazın içerisine girilmemiş olup, değerlemeye konu taşınmazın incelenen projesine göre Zemin katta işyeri hacmi (26m2), Asma katta işyeri hacmi (19m2) hacimlerinden oluşmakta olup, toplam brüt 45m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 732 sokağa vitrin cephesi yaklaşık 5 metredir.

 Ulaşım: Denizli İli, Pamukkale İlçesi, Topraklık Mahallesi, 732 Sokak, No: 2B Kat: Zemin+Asma (U.A.V.T.: 1435928344) adresinde kain, tapuda Pamukkale İlçesi, Gündoğdu Mahallesi, 18l ıı Pafta, 278 Ada, 260,00 m2 yüzölçümlü 4 numaralı parselde kayıtlı, 68/1950 arsa paylı, Zemin katta yer alan (18) bağımsız bölüm numaralı Asma Katlı İşyeri dir. Taşınmaza ulaşım Atatürk Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Ulaşım için Denizli Şehir Merkezi Çınar Meydanı`ndan Atatürk Caddesi istikametinde devam edilir. Bu caddeden yaklaşık 800m. devam edilir ve değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bina bu cadde üzerinde 732 sokak kesişimin de köşe konumda yer almaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetlerinden faydalanır durumda olup, orta gelir grubuna sahip ailelerce mesken olarak kullanılan yaklaşık 3­5 yıllık veya 20­25 yıllık 2­4 katlı apartmanlar, Atatürk Caddesi üzerinde 7­8 katlı zemin katları işyeri üst katları mesken olarak kullanılan yapılar mevcuttur. Taşınmazın yakın çevresinde Gazallı Cami, Müftü Ahmet Hulusi İlk okulu, Denizli Emniyet Müdürlüğü yer almaktadır.

 Not: 06/02/1990 yapı ruhsatı ve 14/06/1993 tarihli iskanı bulunmaktadır. Tapu vasfı Asma Katlı İşyeri'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.