1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Pamukkale Şehit Er İlker Kocabıyık Caddesi'nde İskanlı 320 m2 Dükkan

Bankadan 320m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14555
Metre Kare 320m2
Ada 2501
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 06/06/2014
Ruhsat Tarihi 21/02/2014
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Anafartalar Mahallesi Şehit Er İlker KOCABIYIK Caddesi No: 67A K:Bodrum+Zemin D:9 Pamukkale/Denizli

Uzman Görüşü

Şehir Er İlker Kocabıyık Caddesine 14 metre ve 2128. sokağa 16 metre cepheli, Pekdemir Çiftliği AVM, Hacı Serpil Kabaklıoğlu İlköğretim Okulu, Deliktaş Aile Sağlığı Merkezi, Eczane, Pazar Alanı, Yeşil Camii, A101 Markete çok yakın değerli lokasyonda 320 m2 dükkan; cadde üzerinde yer alması, alt ve üst yapının tam ve sorunsuz olması, ulaşımın kolay olması, iskanlı olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz "İşyeri" nitelikli 9 bağımsız bölüm numaralıdır. 2014 yılında inşa edilmiş bina içerisinde bodrum kat zemin katla dubleks olarak konumludur. Yapılan numaralandırma işleminde 67A kapı numarasına sahip olup projesine göre binanın ana caddeye göre ön ve sağ yan cephesinde yer almaktadır. Mimari projeye göre bodrum kat yaklaşık brüt 115 m2, zemin kat 205 m2 toplamda 320 m2 kullanım alanına sahiptir. İşyerine giriş ana cadde üzerinden alüminyum camlı kapı ile sağlanmaktadır ve demir perforje korkuluk mevcuttur. Ön ve sağ yan cephesi camlı alüminyum camekan ile kaplı olup kolonların ve kirişlerin geçtiği yerlerde siyah fayans kullanılmıştır.

Binada 8 adet mesken, 1 adet işyeri vasıflı taşınmaz mevcuttur. Yapı girişi zemin katından ve 2128 sokağa göre sağ cepheden (kuzeydoğu cepheden) sağlanmakta olup, işyeri girişi ayrı ve zemin kat seviyesinden Şehit Er İlker Kocabıyık Caddesine göre ön cepheden (güneybatı cepheden) sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi yer yer dış cephe boyası ve patlatma taş ve dış cephe kaplaması mevcuttur. Binada doğalgaz ve asansör bulunmaktadır. Otopark mevcut değildir. 

Ulaşım: Taşınmaz; Anafartalar Mh Şht. Pyd. Er İlker Kocabıyık Cd. No:67A/1 Pamukkale/Denizli posta adresli işyeridir. Taşınmazın bulunduğu parsele ulaşım, Fevzi Çakmak Caddesi ile Şht. Er Yılmaz Zeren Caddesi kesişiminden sağa Şht. Er Yılmaz Zeren Caddesine dönülür ve 600 m sonra sola Şht. Pyd. Er İlker Kocabıyık Caddesine dönülür. Taşınmaz 185 m sonra sağ kolda yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Şht. Pyd. Er İlker Kocabıyık Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede herhangi bir altyapı problemi bulunmamakta ve belediye imkanlarından faydalanmaktadır.

Not: 28/11/2013 tarihli inşaat ruhsatı ve 06/06/2014 tarihli yapı kullanma belgesi (iskanı)bulunmaktadır. '6306 sayılı kanun gereğince riskli yapıdır' Şerhi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.