Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Pamukkale Dokuzkavaklar'da Muhteşem Konumda Dükkan

Bankadan 93m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23237
Metre Kare:
93m2
Ada:
3328
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
26/09/2016
Ruhsat Tarihi:
15/01/2015
Bağımsız Bölüm:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

DOKUZKAVAKLAR MAH. 2111/10 SOKAK NO:1/A KAT:ZEMİN İŞYERİ:9 PAMUKKALE/DENİZLİ

Açıklama

Özellikler: Denizli İli, Pamukkale İlçesi, Dokuzkavaklar Mahallesi, 2111/10 Sokak üzerinde No:1/A' da bulunan binanın, zemin katında yer alan 9 numaralı işyeridir.  Taşınmazın bulunduğu bina 243,00 m2 alanlı, 3328 ada, 10 parsel üzerinde bina içerisinde konumludur. Ana taşınmaz betonarme tarzda inşa edilmiştir. Taşınmaz mimari projesine göre; bodrum, zemin ve 4 normal kat olarak, toplamda 6 kattan oluşmaktadır. Onaylı Mimari projesine göre; ana taşınmazın bodrum katında müştemilat, zemin katında 1 adet işyeri, 1. katında 2 adet mesken, 2. katında 2 adet mesken, 3. katında 2 adet mesken, 4. katında 2 adet mesken olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana binaya giriş, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır. Binanın dış ön cephesi sıvalı ve klasik dış cephe boyalıdır. 

9 bağımsız bölüm numaralı işyeri; mimari projesine göre zemin katta iş yeri, wc lavabo hacimlerinden oluşmaktadır. Mimari projeye göre zemin kat 93 m2 brüt, yasal kullanım alanına sahiptir. Bina giriş kapısı alüminyum profil doğrama kapıdır. Dış cephe doğramaları alüminyum doğrama olup, çift camdır. İşyeri girişi zemin kat seviyesindendir. Kat İrtifakına Esas Mimari projesine göre, 9 nolu bağımsız bölüm bina girişine göre sol cephede tek hacim şeklinde konumlanmaktadır. Taşınmaz kat, kattaki konum ve alan olarak kat irtifakına esas onaylı mimari projesi ile uyumlu kabul edilmiştir. Taşınmazın boya ihtiyacı bulunmaktadır.

Taşınmaz Ankara Yolu'nun hemen arkasında, cadde üzerinde ve köşede konumludur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.