1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Pamukkale Dokuzkavaklar Mahallesi'nde 2+1 İskanlı Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 70m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14940
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 3215
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 07/09/2017
Ruhsat Tarihi 23/01/2017
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dokuzkavaklar Mah. Melisa Köşk 2088 sok. No:16/12 PAMUKKALE / DENİZLİ

Uzman Görüşü

Ulaşım, toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanan, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilen, müstakil görünümlü çok şık binada 70m2 dubleks; yeni yapıda konumlu olması ve ulaşım sorununun bulunmaması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın birinci ve çatı arası katta, yer alan 12 bağımsız bölüm numaralı mesken vasıflı taşınmazdır. Giriş binanın zemin katından verilmiş bina giriş yönüne göre arka cephede ve merdiven çıkış yönüne göre sağ konumdadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık 70 m² brüt alana sahip olup, Birinci normal katta; Antre +1 Oda + Mutfak +Wc,Lvb Çatı arası katta ise, + 2 Oda + 1 banyo +Antre hacimlerinden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan kuzeybatı yönünden verilmiş olup, giriş kapısı cam ve çelik doğramadır. Merdivenler mermer kaplamadır. 

 Ulaşım: Denizli İli Pamukkale İlçesi Dokuzkavaklar Mahallesi 2088. Sokak No:16/12 "mesken" vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için şehrin ana arterlerinden Ankara bulvarından 2049. Sokağa geçilir. Buradan yaklaşık 750m ilerledikten sonra sağ taraftan 2088. Sokağa girilir. Buradan da yaklaşık 100m ilerledikten sonra taşınmaz karşı tarafta konumlanmıştır. Taşınmazın konumlandığı bölgede, cadde üzerindeki yapılar genel olarak zemin katlar işyeri üst katlar mesken şeklinde arka tarafta yer alan yapılar ise zemin ve üst katlar konut fonksiyonlu olarak teşekkül etmiştir. Taşınmazın çevresinde Ptt şubesi, Merkez Efendi Cami vb. yapılar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla ve toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla sağlanabilmektedir.

 Not: 23/01/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 07/09/2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.