1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Merkezefendi Selçukbey Mahallesi'nde 3+1 165 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 165m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16751
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 165m2
Ada 330
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm C Blok-9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selçukbey Mah. 577. Sok. C Blok No:15 C Daire:9 Merkezefendi/Denizli

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, merkezi konumda olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, 165 m2 alana sahip olması, 15 m2 açık terasının olması, taşınmazın yakınlarında Trafik Eğitim Parkı, Denizli Ticaret Meslek Lisesi, Servergazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Albayrak Meydanının olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: C blok 9 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken, zemin kattan sağlanan bina girişine göre, 3. normal kat + çatı arası katta sağ arka cephede, 751. sokağa göre sol ön cephede yer almakta olup güney ve doğu yönlere cephelidir. mimari projesine göre toplam brüt 165 m2 kullanım alanlı taşınmaz, normal katında brüt 110 m2 kullanım alanlı 1 oda, salon, mutfak, antre, lavabo, balkon, çatı arası katında brüt 55 m2 kullanım alanlı 2 oda, hol, banyo, ebeveyn duşu olarak projelendirilmiştir. Ayrıca çatı arası katında 15 m2 alanlı açık terası bulunmakta olup teras alanı vardır.

Bina inşaatı 3731 m2 yüzölçümlü düz bir topografik yapıya sahip arsa üzerine ayrık nizam halinde inşa edilmiştir. Bina A,B,C ve D bloklarından oluşan toplam 4 bloklu site içerisinde bodrum+ zemin+3 normal kat+çatı arası kattan oluşmaktadır. Vaziyet planına göre site girişi parselin kuzeybatı cephesinden (577. Sokak), mahallinde ise güneydoğu cephesinden (750. Sokak) sağlanmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu C blok binası parselin kuzeydoğu köşesinde konumludur. Binanın bodrum katında müştemilat, enerji odası zemin kat ile 2. normal kat aralığında her katta 2'şer adet mesken, 3. normal katında; çatı arası ile bağlantılı 4 adet dubleks mesken yer almakta olup, yapıda toplam 10 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kattan ve 751. sokağa göre arka cepheden (kuzeybatı) sağlanmakta olup, yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları dökme mozaik ile tüm bu hacimlerin duvarları plastik boyalıdır. Yapının tüm cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Albayrak Meydanı'ndan hareketle kuzeybatı istikametinde ilerlenerek 3. sola dönülerek 745. sokağa bağlanılır. Konu taşınmazın bulunduğu bina yaklaşık 800 metre ileride sağ kolda yer almaktadır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.