COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Merkezefendi Gültepe Mahallesi'nde 3+1 127 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 127m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16431
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 127m2
Ada 251
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm C-6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gültepe Mah. 4803 Sokak, C No:2 C/6 Merkezefendi/Denizli

Açıklama

Özellikler: Binanın 1.normal katında yer alan taşınmaz üç yöne (güney-batı-doğu) cephelidir. Taşınmazın ön cephesi 4801 sokağa, bir yan cephesi site içine, diğer yan cephesi komşu parsele bakmaktadır. Taşınmaz binanın 1.normal katında (ara katta) konumlanmakta olup bina girişinin tam karşısı cephesinde kalmaktadır. Projesine ve mevcut durumuna göre yaklaşık brüt 127.00m kullanım alanına sahip taşınmaz; 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 WC-lavabo, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. iç mekân özellikleri şu şekildedir; Zeminler; ıslak zeminlerde seramik, salon, antre, mutfak ve odalarda laminant parke kaplamadır. Duvarlar; antre, salon ve odalarda alçı sıva, saten boyalı, mutfak ve ıslak zeminlerde fayans kaplamadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik kapı olup iç bölümlere açılan kapılar Amerikan panel kapıdır. Pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar MDF olup tezgah mermerit tezgahtır. Bağımsız bölümde ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır.

251 ada, 13 parsel üzerindeki bina; 3.777,00 m2 imar parseli üzerine, blok nizamda, betonarme karkas yapı tarzında (yapı sınıfı 3-B) inşa edilmiştir. Konu taşınmazın yer aldığı site 3 bloktan oluşmakta olup her bir blok bodrum + zemin+ 3 normal kattan oluşmakta ve tek bir girişi mevcuttur. Konu taşınmazın yer aldığı C Bloğun girişi zemin kattan verilmiş olup bodrum katında sığınak ve müştemilat, zemin katında giriş holü ve 1-2-3 nolu meskenler, 1.normal katında 4-5 ve 6 nolu meskenler, 2.normal katında 7-8 ve 9 nolu meskenler, 3.normal katında 10-11 ve 12 nolu meskenler yer almakta olup binada toplam 12 adet mesken bulunmaktadır. Sitede toplam 3 blok ve 36 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Taşınmaz binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Taşınmazın merdivenleri mermer, korkulukları demir korkuluktur. Taşınmazın balkon korkulukları demir korkuluk olarak yapılmıştır. Taşınmazın ana giriş kapısı demir doğramadır. Taşınmazın asansörü yoktur. Binada doğalgaz tesisatı mevcuttur. Taşınmazın bahçe tanzimi ve çevre düzenlemesi yapılmış olup açık otoparkı mevcuttur. 

Ulaşım: Gültepe Mah. 4803 Sokak, C No:2 C/6 Merkezefendi/Denizli adresinde konumludur. Kaynarca Caddesi ve Albayrak bulvarının kesişme noktasında yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.