Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Merkezefendi Gerzele Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Daire (304661)

Bankadan 4 + 1 358m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22490
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
358m2
Ada:
196
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
14
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gerzele Mahallesi, 534 Sokak, No:14H K:4+Çatı, D:9 Merkezefendi / Denizli

Açıklama

Özellikler Denizli ili, Merkezefendi İlçesi, Gerzele Mahallesi, 534 Sokak, No:14H K:4+Çatı, D:9 yer almaktadır.

Konu mülklerin bulunduğu ana gayrimenkul 9819.00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme yapı tarzında proje ve inşa edilmiş A1, A2, A3, A4, B1, B2, B3 ve B4 Bloklardan oluşan 6 şar katlı apartmanlar bulunmaktadır. 9 nolu bb içinde bulunduğu A1 Blok parsele kuzeydoğu cepheden bakıldığında sağdan ikinci sırada konumlu olup B +Z+4 NK + ČK olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın yapı sınıfı 3, yapı grubu B dir. Bodrum katta; 2 adet depo, Bodrum ve Zemin katta: 2 adet dubleks mesken, Zemin katta; bina girişi, 1. Normal katta; 2 adet mesken, 2. Normal katta; 2 adet mesken 3. Normal katta; 2 adet mesken, 4. Normal katta ve çatı katında; 2 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina blok yapı nizamda inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi siva üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Binada asansör ve doğalgaz tesisatı mevcuttur.

 9 bb nolu taşınmaz projesinde 4. Kat+ Çatı katında bina girişine göre sol tarafta yer almakta olup alt kat yasal brüt ~210 m2 alanlı, üst kat yasal brüt ~148 m2 +92 m2 teras midir. Toplamda 358 m2+92 m2 teras alanlıdır. Taşınmaz kattaki iki meskenden biri olup kuzeydoğu, kuzeybatı ve güneybatı cephelidir. Taşınmaz mimari projesinde alt katta; giriş holu, salon, açık mutfak, 3 oda, 2 banyo, wc+lvb ve 3 balkon, üst katta ise salon+mutfak ve yemek bölümü, oda, banyo lvb-wc ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bankanın bilgisi dahilinde dışardan yer görme yapılmış olup taşınmazın kat, kattaki konum ve alan olarak projesine uyumlu olduğu kabul edilmiştir. 

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.