Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Merkezefendi Çakmak Mahallesi'nde 4+1 Daire (305753)

Bankadan 4 + 1 205m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22489
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
205m2
Ada:
364
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
17

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çakmak Mahallesi, 2001 Sokak No : 4C Maksimum Konutlarının A3 blok K: 4

Açıklama

ÖzelliklerDenizli İli, Merkezefendi İlçesi, Çakmak Mahallesi, 2001 Sokak üzerinde konumlu, 4C kapı numaralı Maksimum Konutlarının A3 bloğunda 4. katında yer alan 17 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Denizli merkezde yer alan taşınmaz, toplu taşıma hizmetlerinden yürüme mesafesinde yararlanmaktadır.

364 Ada 3 Parsel üzerinde bulunan ana yapı: 8.933,00 m2 imar parseli üzerine, bodrum, zemin ve 4 normal kat olarak, ayrık nizam ve betonarme karkas olarak projelendirilmiş A1, A2, A3 ve A4 olmak üzere 4 adet blok yer almaktadır. Blokların bodrum katında; müştemilat ve ortak alanlar, zemin katında; bina giriş holu ve 4 adet mesken, 1. normal katında; 4 adet mesken, 2. normal katında; 4 adet mesken, 3. normal katında; 4 adet mesken, 4. normal katında; 4 adet mesken olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Sitede toplam 80 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Konu taşınmaz A3 blokta yer almakta olup, A3 blok parselin kuzey doğu cephesinde konumludur. Ayrık nizam seklinde inşa edilen ana gayrimenkulde bina dış cephesi dış cephe esaslı boya ile kaplıdır. Bina giriş kapısı alüminyum profil kapıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve güney-bati cepheden sağlanmaktadır.

Taşınmaz A3 Blok, 4.normal kat 17 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesinde; bina girişine göre sol-ön kolda konumludur. 17 nbb; ~205 m2 brüt alanlı olup; antre, salon, mutfak, 4 oda, 1 banyo, duş, lav.-wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz kat ve kattaki konum açısından projesi ile uyumlu olduğu kabul edilmiştir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.