COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Çivril Merkez Seraserli Mahallesinde 5 Dönüm Tarla

Bankadan 5106m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13042
Metre Kare 5106m2
Ada 132
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Denizli Çivril Merkez Seraserli Mahallesi Taşmaz Mevkii 132 ada 12 parsel

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz çevresinde tarım arazileri vardır. Seraserli Mahallesine kadar asfalt yol, mahalle içindeki yol kilit parke, kalan yol ise topraktır. Düz bir arazi yapısına sahip bölgede DSİ kanaletlerinden salma su ile sula tarım yapılabilmektedir.
Taşınmaz 132 ada 12 parsel 5106 m2 alanında olup tarla vasfındadır. Kadastral yola cephesi yoktur. Komşu cephelerinde 132 ada 10,11,13,15 ve 42 numaralı parseller bulunmaktadır. Geometrik olarak amorf bir şekle sahip olup düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsele ait elektrik yoktur. Parsel üzerine mısır ekilidir. Parsel sınırları belirgin değildir. Üzerinde yapı bulunmamaktadır.Parselin yaklaşık 4300m2 alanına mısır, 800m2 alanına buğday ekilidir. Parsel sınırları belirgin değildir. Üzerinde yapı bulunmamaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz Çivril merkeze 12km uzaklıktaki Seraserli mahallesine gelinir, meydandan sağa dönülerek yola devam edilir, 600m sonra tren hattı geçilir, toprak yolda yaklaşık 150 metre devam edildiğinde sol kolda yoldan yaklaşım 500m içerde 132 ada 12 parsele ulaşılır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.