1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Çivril Merkez Seraserli Mahallesinde 15 Dönüm Tarla

Bankadan 15602m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13033
Metre Kare 15602m2
Ada 138
Parsel 6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Seraserli Mh. 138 Ada 6 Parsel Çivril/Denizli

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 15602 m2 alanında olup tarla vasfındadır. Kuzeyinde 120 metre kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Geometrik olarak amorf bir şekle sahip olup düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsele ait elektrik yoktur. DSİ kanaletlerinden salma su ile sulama yapılmaktadır. Parselin yaklaşık 11400 m2 alanına buğday, 4200 m2 alanına mısır ekilidir. Parsel sınırları belirgin değildir. Üzerinde yapı bulunmamaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Çivril Merkez'e 12 km uzaklıktaki Seraserli mahallesine gelinir. Sonra meydandan sağa dönülerek yola devam edilir. 600 m sonra tren hattı geçilir. Toprak yolda yaklaşık 450 m ilerlendiğinde, sağ kolda, yoldan yaklaşık 250 m içerde 129 ada 208 parsele ulaşılır. Parselin güneybatı yönünde ve hemen yanında 129 ada 206 parsel konumludur. Yine yaklaşık 150 metre güneybatısında 129 ada 200 parsel bulunmaktadır. Toprak yolda 150 metre devam edildiğinde, sol kolda, yoldan yaklaşık 500 metre içerde 132 ada 12 parsele ulaşılır. Yolda yaklaşık 1.3 km daha gidildiğinde yine sol kolda, yoldan yaklaşık 300 metre içerde 138 ada 6 parsel bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde tarım arazileri bulunmaktadır. Seraserli mahallesinin güneybatısında, Savran mahallesinin ise güneydoğusunda konumludur. Taşınmaza ulaşım yolu Seraserli mahallesine kadar asfalt yol, mahalle içindeki yol kilit parke, kalan yol ise toprak yoldur. Düz bir arazi yapısına sahip bölgede DSİ'nin kanaletleri sayesinde sulu tarım yapılabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.