COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Acıpayam Ovayurt Mahallesinde Bahçeli Ev ve Ahır

Bankadan 2 335m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12458
Oda Sayısı 2
Metre Kare 335m2
Ada 0
Parsel 1565
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 1784

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ovayurt Mahallesi, Ovayurt Sokak, 1565 Parsel Acıpayam/Denizli

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

"Acıpayam-Denizli kara yolu üzerinden ilerlerken sağa Salda gölüne sapılarak ulaşılan mevkide, Yerleşim alanı içerisinde yer alması sayesinde rahat ulaşım imkanına sahip,üzerindeki yapının kadastro paftasına işli olması avantaj, 1784 TEK HİSSELİ parselde konumlu 335 m2 kapalı alanlı MÜSTAKİL YERLEŞKE"
Özellikler: Ana gayrimenkul 1.784,00 m² yüzölçümlü düz bir topografik yapıya sahip tapuda "Bahçeli Kerpiç Ev ve Ahır" vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın doğu yönünde kadastral yola 2 metre cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın kadastral paftasına işli 2 adet yapının bulunduğu, fakat yerinde yapılan incelmelerde Ev nitelikli yapının yıkılmış olduğu ve kadastral paftasına işli parselin batı yönünde 72 m² kerpiç ahırın ve paftaya işli olmayan parselin kuzey yönünde 50 m² kerpiç samanlık bulunmaktadır. Ana gayrimenkul üzerinde bulunan yapıların oldukça eski ve yıpranmış olduğu görülmüştür. Yapılar briket tuğladan inşa edilmiş olup sıvasız ve bakımsızdır. Parsel üzerinde kadastro paftasına işli 2 katlı kerpiç ev bulunmakta olup, dışarıdan yapılan tespitte Kerpiç evin 2019 yılı içerisindeki Acıpayam depreminde hasar görmüş olabileceği akabinde yıkılmış olduğu düşünülmektedir.
Ulaşım: Acıpayam İlçesinden Denizli istikametinde 9 km. devam edilir. Acıpayam­-Denizli kara yolu üzerinden ilerlerken sağa Salda gölüne doğru sapılır. 3 km. doğu yönde Salda gölüne doğru devam edilir. 1. kuzey yönde devam edildikten sonra Ovayurt mahallesine ulaşılır. Konum olarak Ovayurt yerleşim merkezinin 300 m. kuzeybatısında yerleşim alanı ile mera sınırında yer bulunmaktadır. Taşınmaz mahalle Yakın çevresinde müstakil evler, mera alanı ve tarım arazileri bulunmaktadır. Yerleşim alanı içerisinde yer alması nedeniyle rahat ulaşım imkanına sahiptir.