COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Sungurlu Hacıosman Mahallesi'nde 10 Dönüm Tarla

Bankadan 10200m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16330
Metre Kare 10200m2
Ada 0
Parsel 647
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacıosman Köyü Yemişen Mevki 647 Parsel Sungurlu/Çorum

Açıklama

Özellikler: 0 Ada 647 Parselde yer alan taşınmaz 10200 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Parsel tarımsal nitelikte alan olarak işaretlenmiş bölgede konumlanmaktadır. Parseller üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamaktadır. Yerinde yapılan incelemede taşınmaz vasfına uygun olarak tanımsal alan olarak kullanıldığı görülmüştür. Taşınmazın parsel sınırları belirgin değildir. Konu parsel kuzeybatı cephesinden yaklaşık 57 mt kadastro yol cephesi bulunmakta olup, parselin etrafı komşu parseller ile çevrilidir. Parsel geometrik olarak yamuk formda topoğrafik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsel dsi kanalından sulandığı bilgisi şifahi olarak alınmıştır.

Ulaşım: Hacıosman Köyü Yemişen Mevki 647 Parsel Sungurlu/Çorum adresinde konumludur. Köy merkezine 1,43 km Çorum-Çankırı yoluna 23 km mesafede yer almaktadır. Çorum İli, Sungurlu ilçesi, Hacıosman Köyü sınırları içerisinde yemişen mevkiinde konumludur. Taşınmaz Sungurlu ilçe merkezine 34km uzaklıkta köy merkezine 1.5km mesafede konumludur Kom taşınmaz Yemişen mevkiinde 647 parsel numaralı 10.200,00m2 yüzölçümüne sahip tarla vasfındadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genelinde tarımsal amaçlı kullanılan tarlalardan oluşmaktadır. Taşınmazların yakın çevrede benzer nitelikli tarım arazileri bulunmaktadır. Taşınmazım bulunduğu bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilir. Bölgede herhangi bir alt yapı bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.