COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çorum Osmancık Yeni Mahallesin'de İskanlı 38 m2 Depo

Bankadan 38m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15186
Metre Kare 38m2
Ada 463
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 02/07/2009
Ruhsat Tarihi 01/08/2006

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi Atatürk Caddesi A Blok Gökkuşağı Apartmanı No : 15 / 14 Osmancık / ÇORUM

Açıklama

Atatürk Caddesi üzerinde; Lise, Adliye, süpermarket, eczane ve banka şubeleri çok yakın, kat mülkiyeti kurulmuş, kamera güvenlik sistemli binada, 6,00 m. x 6,20 m. ebatında yaklaşık 38 m2, KÖŞE BİNADA BODRUM KAT UYGUN FİYATLI DEPO

Özellik: Taşınmaz, bodrum katta, konumlu güney cepheli 14 bağımsız bölüm nolu Depo nitelikli taşınmazdır. Onaylı mimari projesine göre depo nitelikli taşınmaz brüt 38 m² kullanım alanına sahip olup binanın bodrum kat güney cephesinde bina girişinin altında konumlanmış depo mimari projesinde tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın dışarı ile cephesi bulunmamakta olup A Blok girişi altında konumlu Kuranguez ile havalandırması sağlandığı mimari projesinden tespit edilmiştir. Taşınmaz cadde cepheli olmadığı için reklam kabiliyeti yoktur. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup, çatısı kiremit döşelidir. Binaya giriş zemin kattan güney cepheden demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz; Çorum İli, Osmancık ilçesi, Yeni Mahalle sınırları içerisinde kalmaktadır. Yeni Mahalle geniş bir alana yayılmış durumda olup, merkezi bir konumdadır. Bölge genelinde eski ve yeni tarihte inşa edilmiş 3–5 katlı binalardan oluşmakta olup genel itibari ile konut, ticari şeklinde yapı tipine sahiptir. Bölgede sosyal donatı alanları genel olarak yeterli olup yakın çevrede Osmancık İmam hatip Ortaokulu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Yeni Cami, çok sayıda iş yeri, okul, eczane, park Şok, Bim, A101 gibi referans noktaları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım kolaydır. Ayrıca taşınmaza Atatürk Caddesi üzerinden doğu istikametinde gidilerek solda Atatürk Caddesi ile Cezaevi Sokağın kesişiminde köşe başında konumlu 15 bina numaralı Gökkuşağı Apartmanı A Blokta yer alan taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma araçları ile taşınmaza ulaşım sağlanabilmektedir. Bölgede herhangi bir altyapı problemi bulunmamakta olup taşınmazın bu hizmetlerden istifadesi tamdır.

Not: 01/08/2006 tarihli yapı ruhsatı ve 02/07/2009 yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.