0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çorum Merkez Ulukavak Mahallesi'nde 74 m2 Dükkan

Bankadan 74m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18414
Metre Kare:
74m2
Ada:
3311
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
16
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
07.04.2005
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
15
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ulukavak Mahallesi, Alparslan Türkeş Caddesi, No: 6 / Dükkan No:6a

Uzman Görüşü

Cadde cepheli olması, ulaşımın kolay olması, yakın çevresinde 19 Mayıs İ.Ö.O, Ceritoğlu Camii gibi sosyal donatı alanları olması ve her türlü kamu hizmetlerinden tam istifade etmesi taşınmazın avantajlarıdır

Açıklama

Özellikler:15 bağımsız bölüm numaralı dükkan projesine göre binanın zemin katında, 1. bodrum kattan sağlanan bina girişine ön tarafta bulunmakta olup kuzeybatı yönlere cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katta; tek hacimden oluşmakta olup oluşmakta olup brüt 74 m2 alanlıdır. Dükkan zemini şaplı vaziyette olup duvarlar plastik boya ile boyalıdır. Dükkan içerisinde lv+wc bulunmaktadır. Dükkan giriş kapısı cam doğrama demir kapıdan sağlanmaktadır.

Ana gayrimenkulde yapı girişi 1. bodrum kat seviyesinden kuzey yönünden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Bölge iskan mıntıkası şeklinde gelişimini sürdürmekte olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yapılaşmanın gelişim içinde olduğu ve tercih edilen bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklere sahip, 4-5 katlı konut amaçlı kullanılan binalar bulunmaktadır. Yakın çevresinde 19 Mayıs İ.Ö.O, Ceritoğlu Camii gibi yerler bulunmaktadır. Her türlü alt yapısı mevcut ulaşımı kolay bir mevkidedir. Bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 07.04.2005 tarih 7/1 sayılı “Yapı Ruhsatı”, 19.06.2006 tarih ve 15/2 sayılı tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.