1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çorum Merkez Gülabibey Mahallesi'nde 52 m2 Dükkan

Bankadan 52m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6394
Metre Kare 52m2
Ada 1071
Parsel 61
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 14/11/2011
Ruhsat Tarihi 26/11/2010
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gülabibey Mahallesi, Beytepe 1. Sokak, No: 30-A Merkez / Çorum

Açıklama

Özellikler: Zemin katta yer alan 8 bağımsız bölüm numaralı işyeri vasıflı dükkan; ana bina girişine göre solda, Beytepe 1. Sokaktan Bakıldığında sağda konumludur. Projesine göre 52 m2 alanlı olup İş Yeri ve Wc bölümlerinden oluşmaktadır. Dükkan giriş kapısının yer aldığı Beytepe 1. Sokak(doğu cephesi) cephesi yaklaşık olarak 7,60 metre, dükkan ortalama derinliği 7,90 metre yüksekliği ise 3,55 metredir. 

 Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1071 ada 61 parselde betonarme karkas inşaat tarzında, zemin+3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Zemin katta 2 adet dükkan, 3 normal katta her katta 2'şer mesken olmak üzere toplamda 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve batı cepheden yapılmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Merdivenler mermer, merdiven korkulukları alüminyumdur. Duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Isınma ihtiyacı kombi ile karşılanmakta olup binada asansör bulunmamaktadır. Taşınmazın çevresinde genel olarak 3-4 katlı apartmanlar yer almaktadır. Bölgenin her türlü teknik altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge düşük ticaret bölgesi olup, Beytepe 5. Cadde ve Beytepe 1. Sokak yaya yolu aksı dışında kalmaktadır. Taşınmazlar orta yoğunlukta olan Ata Caddesine 400 m mesafede yer almaktadır.

Ulaşım: Açık tarifi ise; Çorum ana caddelerinden biri olan Küçük Caddesi üzerinde güney istikamette ilerlenir. Kafkasevler Cami geçildikten 300 m sonra sola Beytepe 5. Caddeye girilir. Taşınmaz bu caddede 80 metre ilerlendikten sonra sağ kol üzerinde Baytepe 1. Sokak ile kesişen noktada köşe başında yer almaktadır.

Not: 14/11/2011 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. (İskan) 7 nolu dükkan ile birlikte kullanıldığı tespit edilmiştir. Yerinde yapılan incelemede görüldüğü üzere iki dükkanı ayıran ara duvar kaldırılıp tek hacimli olarak kullanılmaktadır. Basit tadilat ile geri dönüşüm imkanı bulunmaktadır. Satıcı doğacak masraflardan sorumlu değildir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.