Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ceyhan Muradiye Mahallesi'nde Hisseli Ticaret ve Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 20m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
23395
Metre Kare:
20m2
Ada:
514
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/30
TAKS:
0.4
Emsal:
1.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Muradiye Mahallesi, Adana Caddesi, 514 Ada, 1 Parsel Ceyhan / ADANA

Açıklama

Özellikler:  Konu taşınmaz 514 ada, 1 parsel, 603,00 m² alanlı “ARSA” vasıflı olup, geometrik olarak amorf formda, topoğrafik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Halihazırda parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır. Parsel kuzey yönden ~25 m Adana Caddesi’ne, batı yönde ~23 m Rauf Orbay Caddesi’ne, güney yönde ~10 m 634 nolu sokağa, doğu yönde ise komşu parsellere cephelidir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 

İmar Durumu;

1/1.000 ölçekli, Ceyhan Uygulama İmar Planı kapsamında TİCK(Ticaret+Konut) Alanında kalmaktadır. Ayrık nizam Yençok:36 metre, Taks: 0,40 ve Kaks: 1,60 yapılaşma koşullarındadır. Parselin kuzey cephesinde 34,00 m² yola terki bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz 1/30'u hisseli olup hisseye düşen 20,10 m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.