0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çerkezköy'de Ana Caddeye Yakın Yeni Binada Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19259
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
240m2
Ada:
655
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
09/11/2018
Ruhsat Tarihi:
01/06/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GAZİ OSMAN PAŞA MAH. ALİAĞA SOK. NO:15, Kat:4 D:4, ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ

Açıklama

UĞUR MUMCU CADDESİ'NE VE SOSYAL - KAMUSAL DONATILARA YAKIN KONUMDA, ULAŞIM İMKANLARI İYİ, YAPI KULLANMA İZİN BELGESİNİN MEVCUT OLMASI AVANTAJ, ŞIK MİMARİLİ YENİ BİNADA, 240,00 M2 SON KAT DUBLEKS 

Özellikler: Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi 4. kat konumlu 4 nolu Bağımsız Bölümdür. "DUBLEKS MESKEN" nitelikli olup her yöne cephelidir. Projesine göre 141 m2 normal kat ve 99 m2 çatı katı olmak üzere toplam 240 m2 kullanım alanlıdır. 

4.Normal Kat: Onaylı mimari projesine göre 141 m2 brüt kullanım alanında 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 2 banyo, 1 antre, 1 hol ve 2 balkon bulunmaktadır. 

Çatı Kat: Onaylı mimari projesine göre 99 m2 brüt kullanım alanında 2 oda, 2 soyunma odası, 1 kiler, 1 hol ve 1 teras bulunmaktadır. Taşınmazın çatı katındaki kiler WC olarak, soyunma odası Banyo olarak düzenlenmiştir. . Ayrıca projesinde 15 m2 olan teras alanı mahallinde kapatılarak ve kapalı alanı 7 m2'lik kısmıyla birlikte kullanılmakta olduğu belirtilmiştir. Taşınmazın çatı katında teras hacminin çatısı otomatik hareketli pergole sistemi ile kapatılmış olup çevresi katlanır cam balkon ile kapatıldığı gözlenmiştir. 

Taşınmazın yakın çevresinde devlet hastanesi, vergi dairesi kaymakamlık, camii, semt pazarı ve toplu taşıma durakları gibi çeşitli sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Merkezi konumludur, ulaşım ve sosyal olanakları iyi niteliktedir. 

Bina girişi zemin katından, Aliağa Sokaktan bakıldığı zaman sol taraftan, kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın çevre düzenlemesi mevcuttur. 

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 09/11/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.