0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çerkezköy Fatih Mahallesi'nde Hastaneye Komşu Depolu Dükkan

Bankadan 173m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16962
Metre Kare:
173m2
Ada:
913
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
37
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mah.Barış Sok.No:12-14A Çerkezköy/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın ana arter niteliğindeki Malkoçoğlu Caddesi'ne yakınlığı, hastane, PTT, SGK, Adliye Sarayı gibi çeşitli kamu kurumlarına yürüme mesafesinde olması, ulaşımın kolaylığı, toplu taşımanın sürekli olması ve depolu geniş kullanımlı dükkan niteliğinde olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz 37 nolu bağımsız bölüm zemin+bodrum katında bulunan depolu iş yeridir. Üst kat 30 m2 alt kat ise 143m2 olmak üzere taşınmazın mevcut alanı 173 m2 dir. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır.

Bina girişi zemin kattan, Barış Sokaktan bakıldığı zaman binanın sağ tarafından doğu cepheden olup bina giriş kapısı çelik kapıdır. Binada asansör ve bina içi doğalgaz sistemi bulunmaktadır. Binanın bahçe duvarları ve çevre düzenlemesi mevcuttur. 

Taşınmazın konumlu olduğu bölgede ana arter konumundaki Malkoçoğlu Caddesi üzerinden toplu taşıma araçları, fabrika servis araçları geçmektedir. Çevresinde ayrık nizamda betonarme karkas tarzda inşa edilmiş 5-6 katlı binalar yer almaktadır. Çerkezköy Belediyesinde yaklaşık 600 m, aynı sokakta yer alan SGK binasına 70 m, Devlet Hastanesine 250 m, Adliye Sarayına 200m, Diş Protez ve Tedavi Merkezine 300 m mesafededir.

Çevre yapılaşması zemin katları daha çok iş yeri/ticari kullanımlı, normal katları konut kullanımlı binalar şeklindedir. Daire talebenin fazla olduğu bir mevkidedir. Bölge gelişmekte olan bir bölge olmasına ve yeni inşaatların çok olmasına rağmen doluluk oranı yüksektir. Taşınmazın bulunduğu mevkide alt yapı ve üstyapı hizmetlerinden istifade tamdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.