Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankaya Karahasanlı Mahallesi'nde 10 Dönüm Hisseli Tarla

Şirketten 10436m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23092
Metre Kare:
10436m2
Ada:
149
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karahasanlı Mahallesi, Karaçavuşlu Mevki, 149 ada 19 parsel, Çankaya/ANKARA

Açıklama

Özellikler: Ankara ili, Çankaya İlçesi, Karahasanlı Mahallesi, Karaçavuşlu Mevkii, 149 ada 19 parsel, konumlu tarla vasıflı taşınmazlardır. Taşınmazın içinde bulunduğu bölge; Karahasanlı Mahallesi merkezine yaklaşık 4460 m. Mesafede, mahallenin güneydoğusunda yer almaktadır. Bölgede yapılan gözlemlerde ve incelemelerde bölgede yapılaşmanın bulunmadığı, arazinin topografik yapısının hafif eğimli olduğu mevcut boş arazilerin büyük bölümünün kuru tarım amaçlı kullanıldığı öğrenilmiştir. Taşınmazın bulunduğu Karahasanlı Mahallesine ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmekte olup, taşınmaza ulaşım parselin güney yönünde yer alan yaklaşık 150 m2 cepheli kadastral yoldan sağlanmaktadır.

- 149 Ada 19 Parsel Ankara ili, Çankaya İlçesi, Karahasanlı Mahallesi, Karaçavuşlu Mevkii, 149 ada 19 parselde konumlu tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın içinde bulunduğu bölge; Karahasanlı Mahallesi merkezine yaklaşık 5650 m. Mesafede, mahallenin güneydoğusunda yer almaktadır. Bölgede yapılan gözlemlerde ve incelemelerde bölgede yapılaşmanın bulunmadığı, arazinin topografik yapısının eğimli olduğu mevcut boş arazilerin büyük bölümünün kuru tarım amaçlı kullanıldığı öğrenilmiştir. Taşınmazın bulunduğu Karahasanlı Mahallesine ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmekte olup, taşınmaza ulaşım parselin güney yönünde kadastral yoldan sağlanmaktadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamakta olup yaklaşık kadastral yola 200 metre mesafededir..
Not: Taşınmaz 1/9 hisseli olup hisseye düşen 10.436,75m2'dir. 

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.