COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Çanakkale Merkez İnönü Caddesi'nde Kiracılı Dükkan

Vakıftan 100m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 14095
Metre Kare 100m2
Ada 73
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 50
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İsmetpaşa Mahallesi, İnönü Caddesi, No:159A, Saadet Apt. Merkez/Çanakkale

Açıklama

Özellikler: Konu mülk, zemin kat, 1 bağımsız bölüm no'lu dükkan vasıflı taşınmaz dükkan olarak kiracısı tarafından kullanılmaktadır. Bağımsız bölüm, mimari projesinde bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Bağımsız bölüm, İnönü Caddesi üzerinden binaya karşıdan bakıldığında sol cephede konumlanmıştır. Taşınmaz mimari projesine göre brüt 100m2 dükkan hacminden oluşmakta olup mahallen yapılan incelemelerde kendi içerisinde duvar örülmek suretiyle mutfak, wc, ve oda hacimleri oluşturulduğu tespit edilmiştir. Ana giriş kapısı ve camekan cam malzemeden imaldir. Zemin döşemesi seramik kaplı, duvarları sıva üzeri plastik boyalı olup tavan asma tavan spot aydınlatmadır. Mutfak hacminde tezgah, wc hacminde klozet ve lavabo bulunmaktadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu binanın zemin katında 2 adet dükkan ve bina girişi; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 2'şer adet mesken bulunmakta olup bina toplam 10 adet mesken ve 2 adet dükkandan meydana gelmektedir. Bina girişi İnönü Caddesi cephe hattına göre zemin kat ön cepheden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi sıvı üzeri akrilik boya, giriş kapısı demir doğrama, giriş ve sahanlıklar zemin kaplaması mermer ve merdiven korkulukları demirdir.

Taşınmazın yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini deprem öncesi ve sonrası yapım 5-6 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Orta ve üst gelir grubunun talep gösterdiği bölgede ticari potansiyel yüksektir. Yakın çevresinde Cumhuriyet Meydanı, Emniyet Müdürlüğü, Feribot İskelesi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölgede ulaşım esasen bölgenin ana arterlerinden biri olan İnönü Caddesi üzerinden sağlanmakta olup alternatif olarak Demircioğlu Caddesi aracılığı ile de sağlanmaktadır. Bu ana yollar il merkezinin en hacimli ana arterleri olup, taşınmaza bu ana arter dışında diğer yollar ile de ulaşım rahat olarak sağlanabilmektedir. 

Demircioğlu Caddesinin bitimindeki Aygaz Kavşağından sağa İnönü Caddesine dönülüp bu cadde üzerinde kuzeydoğu yönünde 15 m ilerledikten sonra sağda; değerlemeye konu olan mülkün bulunduğu 159 no’lu Saadet Apartmanına ulaşılır. 

Taşınmazın konumlandığı bölge, ayrıca toplu taşıma ile ulaşım açısından da avantajlı olup, taşınmazın yer aldığı caddeden otobüs ve minibüs güzergahları ile ulaşım imkanı mevcuttur.

Not: Dükkanın halihazırda kiracısı bulunmaktadır. Aylık, ortalama 3.049 TL kira getirisi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.