1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çanakkale Merkez Akçapınar Mahallesi'nde 14412 m2 Tarla

Bankadan 14412m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15494
Metre Kare 14412m2
Ada 286
Parsel 27
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akçapınar Köyü, Karatarla(Tepekuyu ) Mevkii, 286 ada 27 Parsel, Merkez/ÇANAKKALE

Uzman Görüşü

Halkın geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğu elma, şeftali, arpa, yulaf, buğday yetiştirmeye uygun bölgede ve il merkezine yakın konumda olmasıyla cazip 14412.84 m2 tarla alt kısmında dere yatağının mevcut olması, üzerinde çok sayıda zeytin ağaçları bulunması ve etrafının tel örgü ile çevrili olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Karatarla (Tepekuyu) Mevkii, 286 ada 27 parsel: Söz konusu taşınmaz 14.412,84 m2 yüzölçümüne sahip olup "Tarla" vasıflıdır. Eğimli bir arazi üzerinde konumlu olup yaklaşık yamuk formdadır. Parselin güney cephesinden akarsu geçmekte olup diğer cepheleri komşu parsellere sınırdır. Sınırları tel örgü ile çevrilidir. Güneydoğu cephesi 175 m, kuzeydoğu cephesi 158 m, kuzeybatı cephesi 108 m, güneybatı cephesi 84 m uzunluğundadır. Üzerinde yetişkin zeytin ağaçları ve az sayıda meyve ağaçları mevcuttur. Kadastral yolu yoktur ve Orman Alanında kalmaktadır.

Ulaşım: Taşınmazın dahilinde bulunduğu Akçapınar Köyü Çanakkale iline 25 km uzaklıktadır. Köyde ilköğretim okulu vardır. Köyün hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi yoktur. Sağlık ocağı yoktur sağlık evi vardır. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır. Konu taşınmaz kuş uçuşu olarak Akçapınar Köy merkezine yaklaşık 3 km, Çanakkale­İzmir yoluna 2,5 km mesafededirler. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle tarımsal nitelikli araziler bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı ZEYTİNLİK'tir. "ÜZERİNDE 300 ADET AŞILI ZEYTİN AĞACI ,10 ADET ARMUT AĞACI, 4 ADET BADEM AĞACI ,1 ADET MUŞMULA AĞACI 3. ŞAHSA AİTTİR. şerhi vardır. Alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. Ağaçlardan faydalanma hakkı şerhi koyduran kişinindir. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.