1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Çanakkale Gelibolu Alaeddin Mahallesi'nde 118m2 Dükkan

Bankadan 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17960
Metre Kare 118m2
Ada 29
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 33
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 02.11.1988
Bağımsız Bölüm 28
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aleaddin Mah.Kaptanlar Sk.Uraz Apt.C Blok No:17B/B Gelibolu/Çanakkale

Açıklama

Özellikler:   28 bağımsız bölüm nolu dükkan nitelikli taşınmaz ana yapının zemin katında, kuzeyde yer alan bina girişine göre (kaptanlar sokak tarafından) sol cephede konumlu kuzey yönüne cephelidir. Brüt 118 m2 kullanım alanına sahiptir. Yaşam alanı, dükkan ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın tüm zemini beton, duvarlar plastik boyalıdır, Wc kapısı takılı değildir. Dükkan giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır ve komple cam vitrin şeklindedir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 36 yapı sinifinda, betonarme yapı tarzda, bodrum, zemin.4 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakina esas mimari projesine göre, binanin bodrum katında; sığınak, kalorifer kazani ve depo, zemin katinda: 3 adet bina ginisi, kapici dairesi ve 4 adet dükkan, 1. Katinda 6 adet mesken, 2. Katinda 6 adet mesken, 3. Katinda 6 adet mesken, 4. katında 6 adet mesken olmak üzere, binada 28 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine göre kuzey güney ve batı cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Yerinde ise bu girişlere Güney Cepheye A blok, Batı cepheye B blok, Kuzey Cepheye C Blok olarak isim verilmiştir. Binanın dış cephesi siva üzerine akrilik esaslı boyadır. Bina giriş kapıları camlı demir doğrama olup binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul Çanakkale , Gelibolu ilçesi, Alaeddin Mahallesi, Kaptanlar Sokak Uraz Apartmani, C Blok, No:17B/B posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazlara ulaşım için, Gelibolu Gestas Feribot iskelesinden inilir ve soldaki Kore Kahramanlar Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 100 m gidilir ve sağ kolda taşınmazın yer aldığı parsele ulaşım sağlanır. Taşınmazların bulunduğu bölgede alt katlar genellikle ofis, dükkan ve üst katlar konut bölgesidir. Taşınmazın yakın çevresinde konut kullanım amaçlı yapılar, küçük esnaf işyerleri bulunmakta olup, bölge alt ve üst yapı çalışmaları çoğunlukla tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir.

Not: 02.11.1988 tarihi yapı ruhsatı ve 01.03.1993 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dükkan'dır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.