Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Yıldırım Piremir Mahallesinde 132 m2 Hisseli Konut İmarlı Arsa

Şirketten 132m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11328
Metre Kare:
132m2
Ada:
354
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
67/2338
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bursa İli, Yıldırım İlçesi, Piremir Mahallesi, Uludağ Caddesi, 354 Ada, 3 Parsel

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Yıldırım Belediyesi röper noktası olarak alındığında, belediye yanındaki Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde yaklaşık 950 m ilerledikten sonra kavşaktan Davutkadı Caddesi’ne girilir. Davutkadı Caddesi üzerinde takribi 580 m ilerledikten sonra devamında Çakmak Caddesi’ne girilir. Çakmak Caddesi üzerinde takribi 550 m ilerledikten sonra Çiçek Caddesi’ne girilir. Çiçek Caddesi üzerinde yaklaşık 400 m ilerledikten sonra sola Uludağ Caddesi’ne dönülür. Uludağ Caddesi üzerinde takribi 280 m ilerledikten sonra sağ tarafta konu mülke ulaşım sağlanır. Konu mülk bölgenin önemli yerlerinden Büyükşehir Belediyesi Teleferik İstasyonunun arka kısmında yer aldığından ulaşım problemi bulunmamaktadır. Konu mülke Teleferik İstasyonuna gelen her türlü toplu taşıma aracı ile rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. 

Özellikler: Konu gayrimenkul; Bursa İli, Yıldırım İlçesi, Piremir Mahallesi, Uludağ Caddesi, 354 Ada, 3 Parselin 67/2338 hissesidir. Konu mülk hisseli arsa olup üzerinde yapı bulunmamaktadır. Konu mülkün çevresinde 2-3 katlı betonarme yapılar ile güney kısmında boş arsalar ve müstakil binalar bulunmaktadır. Komşu parselinde belediye tarafından yapımı devam eden pazar yeri bulunmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamasından dolayı teknik özelliklere değinilmemiştir.

Not: 12.10.2006 tarihinde onaylanan 1/1000 ölçekli 'Teferrüç ve Civarı Uygulama İmar Planı Revizyonu ' kapsamında parselin ' bir kısmı konut, bir kısmı park, bir kısmı da yolda' kalmaktadır. Konu parselin yaklaşık 2026 m2 ’lik kısmının bilgisayar ekranından yapılan ölçümlerde konut alanında kaldığı diğer kısımlarının yol ve park alanında kaldığı belirtilmiştir. Konut sahasında kalan kısım Ayrık Nizam, TAKS: 0,30, KAKS: 0,60, bina yüksekliği Hmax. 6,50 m, 2 kat önden 5 m yandan ise 3 m çekme mesafesi olacak şekilde yapılaşma şartlarına sahiptir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.