COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Yıldırım Piremir Mahallesinde 132 m2 Hisseli Konut İmarlı Arsa

Şirketten 132m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 11328
Metre Kare 132m2
Ada 354
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.60

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Bursa İli, Yıldırım İlçesi, Piremir Mahallesi, Uludağ Caddesi, 354 Ada, 3 Parsel

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Yıldırım Belediyesi röper noktası olarak alındığında, belediye yanındaki Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde yaklaşık 950 m ilerledikten sonra kavşaktan Davutkadı Caddesi’ne girilir. Davutkadı Caddesi üzerinde takribi 580 m ilerledikten sonra devamında Çakmak Caddesi’ne girilir. Çakmak Caddesi üzerinde takribi 550 m ilerledikten sonra Çiçek Caddesi’ne girilir. Çiçek Caddesi üzerinde yaklaşık 400 m ilerledikten sonra sola Uludağ Caddesi’ne dönülür. Uludağ Caddesi üzerinde takribi 280 m ilerledikten sonra sağ tarafta konu mülke ulaşım sağlanır. Konu mülk bölgenin önemli yerlerinden Büyükşehir Belediyesi Teleferik İstasyonunun arka kısmında yer aldığından ulaşım problemi bulunmamaktadır. Konu mülke Teleferik İstasyonuna gelen her türlü toplu taşıma aracı ile rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. 

Özellikler: Konu gayrimenkul; Bursa İli, Yıldırım İlçesi, Piremir Mahallesi, Uludağ Caddesi, 354 Ada, 3 Parselin 67/2338 hissesidir. Konu mülk hisseli arsa olup üzerinde yapı bulunmamaktadır. Konu mülkün çevresinde 2-3 katlı betonarme yapılar ile güney kısmında boş arsalar ve müstakil binalar bulunmaktadır. Komşu parselinde belediye tarafından yapımı devam eden pazar yeri bulunmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamasından dolayı teknik özelliklere değinilmemiştir.

Not: 12.10.2006 tarihinde onaylanan 1/1000 ölçekli 'Teferrüç ve Civarı Uygulama İmar Planı Revizyonu ' kapsamında parselin ' bir kısmı konut, bir kısmı park, bir kısmı da yolda' kalmaktadır. Konu parselin yaklaşık 2026 m2 ’lik kısmının bilgisayar ekranından yapılan ölçümlerde konut alanında kaldığı diğer kısımlarının yol ve park alanında kaldığı belirtilmiştir. Konut sahasında kalan kısım Ayrık Nizam, TAKS: 0,30, KAKS: 0,60, bina yüksekliği Hmax. 6,50 m, 2 kat önden 5 m yandan ise 3 m çekme mesafesi olacak şekilde yapılaşma şartlarına sahiptir.