COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Yenişehir Yenigün Mahallesinde 3+1 140 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9521
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Pafta 29
Ada 124
Parsel 98
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yenigün Mahallesi, Öncü Caddesi, İlbey Teknik İnşaat Sitesi, B Blok, No:66/B, Daire:3 Yenişehir/BURSA

Bursa Yenişehir Yenigün Mahallesinde 3+1 140 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Yenigün Mahallesi ana arterlerinden İznik Caddesi üzerinde kuzey istikametinde gidilirken sola Cihan Sokak istikametinde ardından bu sokağın sonundan sağa Öncü Caddesi istikametinde dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde sağ tarafta yer almaktadır. Yakın çevresinde benzer özelliklere sahip 4 – 6 katlı yeni inşa edilmiş ve edilmekte olan konut siteleri ve konut binaları yer almaktadır. Bölge Yenişehir Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup her türlü altyapı hizmetlerinden istifade etmektedir.
Özellikler: Taşınmaz, binanın zemin katında, bina girişine göre sağ ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz
 yaklaşık brüt 140 m2 kullanım alanına sahip olup antre‐koridor, salon, 3 adet oda, mutfak, müşterek banyo, ebeveyn banyosu, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın salon ve oda zeminleri parke, duvarları plastik boyalıdır. Islak hacim zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Daire giriş kapısı çelik kapı olup, iç kapı doğramaları ahşap kapıdır. Mutfak dolapları mdf, tezgah mermer malzemeden üretilmiştir. Taşınmazın ısıtma sistemi doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz halihazırda kısmen bakımlı durumda tadilat gereksinimleri bulunmaktadır.
Ana gayrimenkul 5902,61 m2 arsa üzerinde, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizamda inşa edilmiş A,B ve C 
Blok olmak üzere toplam 3 adet bloktan oluşmaktadır. B Blok, parsele Öncü Caddesi üzerinden bakıldığında önden arkaya doğru 2. Sırada yer almaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde C Blok’un henüz inşa edilmemiş olduğu tespit edilmiştir. Bina bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Bina toplam 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak yerinde zemin kat seviyesinde yer almaktadır. Bina giriş zemini, merdiven ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Site, genel olarak bakımsız durumda olup çevre peyzaj düzenlemesi yapılmamıştır.
Not: 09/01/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.