Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Orhangazi Mahallesi Merkezi Konumda 15 m2 Ofis

Şirketten 15m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11333
Metre Kare:
15m2
Ada:
5518
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
47
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Bağımsız Bölüm:
57
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, Oba Apartmanı, No: 45

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Fomara Meydanı röper noktası olarak alındığında, Cemal Nadir Caddesi üzerinde yaklaşık 650 m ilerledikten sonra devamındaki Atatürk Caddesi’nde devam edilir. Atatürk Caddesi üzerinde yaklaşık 450 m ilerledikten sonra sağ tarafta konu mülkün bulunduğu Oba Han’a ulaşım sağlanır. Konu mülk kent meydanı olarak adlandırılan Heykel’de yer almaktadır. Yakın çevresinde, Bursa Ulucami, Bursa Merkez Postanesi, Kozahan bulunmaktadır. Taşınmaz bakımsızdır, alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Özellikler: Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, Oba Apartmanı, 45 kapı numaralı posta adresinde yer alan 57 bağımsız bölüm no.lu ‘Büro’’ niteliğindeki taşınmazdır. Kat irtifakı mimari projesine göre 6. kat, 57 nolu büro; tek hacimden oluşmakta olup, brüt yaklaşık 15 m² kullanım alanına sahiptir.

Konu taşınmazın bulunduğu bina projesine göre ; bodrum+zemin + 6 normal kat+ çekme kattan oluşmaktadır. Projesine göre, binanın bodrum katında; kazan dairesi, 2 dükkan, zemin katında, bina girişi ve 1 özel depo, 2 dükkan, 1. normal katında 1 daire, 6 büro, 2. normal kat ile 6. normal katların her bir katında 11 adet büro, çekme katta ise 5 büro bulunmaktadır. Yapıda toplamda 72 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel üzerinde bitişik nizamda tek blok yer almaktadır. Yapı kuzey tarafından Atatürk Caddesi’ne, güney tarafından ise Alpay Bekir Sami Caddesi’ne cephelidir. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven ve sahanlıklar mozaik, merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansör bulunmaktadır. Dış cephesi dış cephe boyalı olup bina genel olarak bakımsızdır. İş hanındaki büroların bir kısmı kullanılmamaktadır.

 Not: 29.04.1971 tarihli Yapı Kullanım İzin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz bakımsızdır, alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.