0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Osmangazi Orhangazi Mahallesinde 15 m2 Ofis

Şirketten 15m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11333
Metre Kare:
15m2
Ada:
5518
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
47
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Bağımsız Bölüm:
57
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, Oba Apartmanı, No: 45

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Fomara Meydanı röper noktası olarak alındığında, Cemal Nadir Caddesi üzerinde yaklaşık 650 m ilerledikten sonra devamındaki Atatürk Caddesi’nde devam edilir. Atatürk Caddesi üzerinde yaklaşık 450 m ilerledikten sonra sağ tarafta konu mülkün bulunduğu Oba Han’a ulaşım sağlanır. Konu mülk kent meydanı olarak adlandırılan Heykel’de yer almaktadır. Yakın çevresinde, Bursa Ulucami, Bursa Merkez Postanesi, Kozahan bulunmaktadır. Taşınmaz bakımsızdır, alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Özellikler: Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, Oba Apartmanı, 45 kapı numaralı posta adresinde yer alan 57 bağımsız bölüm no.lu ‘Büro’’ niteliğindeki taşınmazdır. Kat irtifakı mimari projesine göre 6. kat, 57 nolu büro; tek hacimden oluşmakta olup, brüt yaklaşık 15 m² kullanım alanına sahiptir.

Konu taşınmazın bulunduğu bina projesine göre ; bodrum+zemin + 6 normal kat+ çekme kattan oluşmaktadır. Projesine göre, binanın bodrum katında; kazan dairesi, 2 dükkan, zemin katında, bina girişi ve 1 özel depo, 2 dükkan, 1. normal katında 1 daire, 6 büro, 2. normal kat ile 6. normal katların her bir katında 11 adet büro, çekme katta ise 5 büro bulunmaktadır. Yapıda toplamda 72 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel üzerinde bitişik nizamda tek blok yer almaktadır. Yapı kuzey tarafından Atatürk Caddesi’ne, güney tarafından ise Alpay Bekir Sami Caddesi’ne cephelidir. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven ve sahanlıklar mozaik, merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansör bulunmaktadır. Dış cephesi dış cephe boyalı olup bina genel olarak bakımsızdır. İş hanındaki büroların bir kısmı kullanılmamaktadır.

 Not: 29.04.1971 tarihli Yapı Kullanım İzin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz bakımsızdır, alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.