COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Osmangazi Orhangazi Mahallesinde 15 m2 Ofis

Şirketten 15m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 11333
Metre Kare 15m2
Ada 5518
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 47
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 8
Bağımsız Bölüm 57
Bulunduğu Kat 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, Oba Apartmanı, No: 45

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza Fomara Meydanı röper noktası olarak alındığında, Cemal Nadir Caddesi üzerinde yaklaşık 650 m ilerledikten sonra devamındaki Atatürk Caddesi’nde devam edilir. Atatürk Caddesi üzerinde yaklaşık 450 m ilerledikten sonra sağ tarafta konu mülkün bulunduğu Oba Han’a ulaşım sağlanır. Konu mülk kent meydanı olarak adlandırılan Heykel’de yer almaktadır. Yakın çevresinde, Bursa Ulucami, Bursa Merkez Postanesi, Kozahan bulunmaktadır.

Özellikler: Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi, Atatürk Caddesi, Oba Apartmanı, 45 kapı numaralı posta adresinde yer alan 57 bağımsız bölüm no.lu ‘Büro’’ niteliğindeki taşınmazdır. Kat irtifakı mimari projesine göre 6. kat, 57 nolu büro; tek hacimden oluşmakta olup, brüt yaklaşık 15 m² kullanım alanına sahiptir.

Konu taşınmazın bulunduğu bina projesine göre ; bodrum+zemin + 6 normal kat+ çekme kattan oluşmaktadır. Projesine göre, binanın bodrum katında; kazan dairesi, 2 dükkan, zemin katında, bina girişi ve 1 özel depo, 2 dükkan, 1. normal katında 1 daire, 6 büro, 2. normal kat ile 6. normal katların her bir katında 11 adet büro, çekme katta ise 5 büro bulunmaktadır. Yapıda toplamda 72 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Parsel üzerinde bitişik nizamda tek blok yer almaktadır. Yapı kuzey tarafından Atatürk Caddesi’ne, güney tarafından ise Alpay Bekir Sami Caddesi’ne cephelidir. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven ve sahanlıklar mozaik, merdiven korkulukları demir doğramadır. Asansör bulunmaktadır. Dış cephesi dış cephe boyalı olup bina genel olarak bakımsızdır. İş hanındaki büroların bir kısmı kullanılmamaktadır.

 Not: 29.04.1971 tarihli Yapı Kullanım İzin belgesi bulunmaktadır.