COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Osmangazi Muradiye Mahallesinde 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 64m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 9214
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 64m2
Ada 4769
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Muradiye Mahallesi, 7 Aralık Sokak, Piroğlu Apartmanı, No: 12 Kat: Bodrum, D:1 Osmangazi/ Bursa

Bursa Osmangazi Muradiye Mahallesinde 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Çekirge Caddesi üzerinden batı istikametinde ilerlenirken Endomed Genel Cerrahi Dal Merkezni yaklaşık 100 metre geçtikten sonra sol tarafa Beşikçiler Caddesi’ne sapılır. Bu cadde üzerinden yaklaşık 350 metre devam edildikten sonra sağda konumlu olan 2. Cem Sokağa girilir. 2. Cem sokak üzerinden 60 metre devam edilir sola 7. Aralık Sokoğa girlir ve 40 metre ilerde solda değerleme konusu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım sağlanır.Taşınmaz 7. Aralık Sokak üzerinde konumlanmıştır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Sosyo-ekonomik yönden alt ve orta düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikte konut amaçlı kullanılan binalar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Hamzabey Camii ve 2.Murat Parkı bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım gayet kolay ve iyi şekildedir. 
Özellikler: 1 no’lu bağımsız bölüm binanın 1.bodrum katında arka cephede yer almaktadır. T
aşınmaz projesine göre brüt 60 m² ve mahallinde ise brüt 64 m² alanlıdır. Taşınmaz projesinde ve yerinde yapılan incelemde salon, 2 oda, banyo, mutfak, antre, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Oda hacimlerinden zemini marley kaplı, duvarları saten boyalıdır. Mutfak, antre alanı seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Banyo ve wc alanlarının zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfakta mermer tezgahlı ahşap mutfak dolapları mevcuttur. Banyo içerisinde lavabo, klozet, duş teknesi ve kabin mevcuttur. Taşınmazın ısınması merkezi sistem kaloriferle sağlanmaktadır. Pencere doğramaları PVC, iç kapılar Amerikan panel tipidir, dış kapı çelik kapıdır.
Parsel üzerinde yer alan ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre bodrum, zemin ve 3 normal 
kattan oluşmaktadır. Taşınmaz tek kütle ve tek blokta oluşmaktadır. Ana taşınmazın 7.Aralık Sokak üzerinden güney ana taşınmazın güney cephesinden sağlanmaktadır. Binanın bodrum katında 1 adet mesken, sığınak ve bağımsız bölümlere ait özel depo alanları bulunmaktadır. Zemin ve normal katların her birinde 1’er adet meskenden toplam 5 adet bağımsız bölüm olmak yer almaktadır. Binanın giriş, sahanlık ve merdivenleri dökme mozaik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Bina giriş süslemeli ferforje kapı olup merdiven korkulukları demir profil malzemedir. Binada asansör bulunmamaktadır. Ayırca taşınmazın bulunduğu bina yaşı gereğince kısmi tadilat ve yenileme işlemleri gerekmektedir. Taşınmazın yer görme işlemi sırasında göz ile görülebilen herhangi bir deprem hasarı bulunmamaktadır.
Not: 10.01.1985 tarihli yapı kullanma izni mevcuttur.