Bursa Osmangazi Demirtaş Cumhuriyet Mahallesinde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 129m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11684
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 129m2
Ada 792
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Demirtaş Cumhuriyet Mah. Kurtuluş Cad. No:75 K:1 D:5 Osmangazi/Bursa

Bursa Osmangazi Demirtaş Cumhuriyet Mahallesinde 3+1 Dubleks Daire

Açıklama

Özellikler: 5 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, bina girişine karşıdan bakıldığında, 2. ve çatı katın ön cephesinde konumludur. Taşınmaz 2. normal katta 2 oda, salon, antre hol, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 87 m2, çatı katta 2 oda, antre ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 42 m2, toplamda 129 m2 kullanım alanına sahiptir. İncelme işlemi dışarıdan yapıldığından taşınmazın iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Ana taşınmaz 762 ada 10 parsel üzerinde bitişik nizam betonarme yapı tarımda inşa edilmiş binadadır. Konu taşınmazın bulunduğu bina mimari projesine göre; bodrum, zemin. 2 normal ve çatı kattan ibarettir. Bodrum katta ortak alanlar, zemin katta 1 mesken ve bina girişi. 1. katta 2 mesken. 2. ve çatı katta ise 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıvalı ve mantoludur. Giriş kapısı demir doğramadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden binanın batı cephesinden sağlanmaktadır. 
Ulaşım: Bölgenin bilinen arterlerinden Müjdat Köstendil Caddesinden kuzey yöne Kurtuluş Caddesine dönülür. Cadde üzerinde 70 metre ilerledikten sonra taşınmaz sağ tarafta konumludur. Bölgede yapılaşma genellikle deprem öncesi betonarme yapı tarzında bitişik nizam 3-5 katlı yapılardan oluşmaktadır. Bölgenin kamu hizmetlerinden istifadesi yeterli seviyede olup, 'ulaşan toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir.