Bursa Osmangazi Adalet Mahallesinde 3+2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 2 135m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12054
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 135m2
Ada 575
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Adalet Mah. 1.Zafer Sok. No:9 K:1+Çatı Dubleks D:4 Osmangazi/Bursa

Bursa Osmangazi Adalet Mahallesinde 3+2 Dubleks Daire

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz Adalet Mahallesi, 1. Zafer Sokak No: 9/4, Osmangazi/Bursa adresinde konumlanmıştır. Şehir merkezinden Hürriyet mahallesi geçilerek Adalet Mahallesine gelinir. Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi önündeki Lise caddesinden devam edilerek 1. Zafer sokağa girilir. 50 metre sonra solda konu taşınmaza ulaşılır. Genellikle 2 katlı bitişik nizam betonarme binalar bulunmaktadır. Merkezde olması ve ulaşımın kolay olması bakımından da tercih edilmektedir. Mahallenin kuzeyinde Yunuseli Havaalanı, doğusunda BG konsolosluğu. güneyinde Tarım İl Müdürlüğü, Ziraat Okulu bulunmaktadır. Sosyal donatı alanları tamdır. Altyapısı tamamlanmıştır. Bölgede arsa arzı yok denecek kadar azdır. Eski evler yıkılarak yeni betonarme 2-3 katlı binalar inşa edilmektedir. 

Taşınmaz, 184,49 m2 hafif eğimli bir arsa üzerine, bitişik nizam inşa edilmiş tek blok betonarme binadan oluşan yapıdır. Bina Bodrum, zemin ve 1 Normal kat+çatı katından oluşmaktadır. Bodrum katta otopark, ortak alanlar ve 1 daire, zemin katta 2 daire; 1. kat + çatı katında 2 dubleks daire olmak üzere toplam 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi 1. bodrum kat + zemin kattadır. Yol seviyesinden merdivenlerle çıkılarak zemin kat dış kapı girişi tesis edilmiştir. Bina giriş kapısı ferforje demir doğrama, merdiven ve kat sahanlıkları mermer kaplıdır. Doğal gazlı binanın dış cephesi mantolama üzeri sıva ve boyalıdır. 

Taşınmaz binanın 1. kat + çalı katında konumlanmış 4 bağımsız bölüm numaralı dubleks dairedir. Taşınmazın 1. katında 1 salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo-wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Projesinde 1. kat 80 m2 brüt alanlıdır. Çatı katında salon, oda. antre. banyo ve 1 adet teras bulunmaktadır. Çatı katında kapalı alanlar 55 m2 brüt, teras alanı 25 m2'dir. Toplam 135 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın ekspertizi dışarıdan yapılmış olup dekorasyonu ile ilgili bilgi edinilememiştir. Ancak komşu daire ile yapılan görüşmede; içeride eşya olduğu ve yaklaşık 2 senedir kimsenin bulunmadığı, elektrik, su ve doğal gaz olmadığı beyan edilmiştir. 

Binanın girişi 1. bodrum kat+ zemin kattadır. Bulunduğu kat tapuda 1+Çatı dubleksi olarak geçmektedir.