COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Orhangazi Soydaşkent Sitesi'nde 2+1 65 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 65m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17024
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 65m2
Ada 516
Parsel 40
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Arapzade Mah.Soydaşkent Sit.50.Blok No:50 K:4 D:15 Orhangazi/Bursa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz  Arapzade Mahallesi, Soydaşkent Sitesi 50. Blok 4. Normal katta konumlu olan 15 bağımsız bölüm numaraları taşınmaz 65 m2 alana sahiptir. Bina girişine göre sağ ön kanatta yer almaktadır. Taşınmaz 2+1 kullanım durumundadır.

Parsel, 41034.97 m2 alana sahip, yamuk formda, eğimsiz arazide konumlu, dört yönden de yola cephesi bulunan parseldir. Parsel üzerinde tesis edilmiş bodrum+zemin+4 normal katlı kendi içinde bitişik nizamda ve betonarme yapıda inşa edilmiş 54 adet blok bulunmaktadır. Blokların dış cepheleri boyalı durumdadır. Site içerisinde açık otopark imkanı bulunmaktadır. Parsel sınırları çevrili değildir. Taşınmazın konumlu bulunduğu 50. Blok, parselin kuzey tarafında yer almaktadır. Mahallinde bina girişi doğu yönünden zemin kattan gerçekleşmektedir. Asansör bulunmamaktadır. Bodrum katta ortak alanlar, bağımsız bölümlere ait eklentiler ve 1 nolu daire, zemin katta 2, 3, 4 nolu daireler, 1. katta 5, 6, 7 nolu daireler, 2. katta 8, 9, 10 nolu daireler, 3. katta 11, 12, 13 nolu daireler, 4. katta 14, 15, 16 nolu daireler bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, Orhangazi İlçe merkezinden kuzey yönünde ilerleyerek Arapzade Mahallesi sınırları içerisine girilerek Soydaşkent Sitesi 50. Bloktan sağlanmaktadır. Taşınmaz, ilçe merkezine ve ana artere yakın mesafededir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.