1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Orhangazi Akharım Mahallesi'nde 5750 m2 Zeytin Bahçesi

Bankadan 5949m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16420
Metre Kare 5949m2
Ada 138
Parsel 141
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akharım Mahallesi İkilikdere Mevkii 684 Parsel Orhangazi Bursa

Uzman Görüşü

Taşınmazın köy merkezine yakın olması, tarıma elverişli topraklarının olması ve kadastro yolunun olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Bursa İli, Orhangazi İlçesi, Akharım Mahallesi, İkilikdere Mevkii, 684 parselde  yer alan 5.750 m2 yüzölçümlü ZEYTİNLİK vasıflı taşınmazdır. Kadastral yola yaklaşık 4-5 metre cephesi bulunmaktadır. Eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Trapez biçimde bir geometrik yapıya sahiptir. Parsel üzerinde muhtelif sayıda zeytin ağaçları bulunmaktadır. 

Ulaşım: Bursa İli, Orhangazi İlçesi, Akharım Mahallesi, İkilikdere Mevkii, 684 parselde konumlu Akharım Köyü iç yoluna 400 metre, Sulama Göletine 215 metre, mahalle merkezine 850 metre, Gemlik-İznik yoluna 1,2 km mesafede yer almaktadır.

Not: Tapuda 684 parselken uygulama görmüştür ve 138 ada 141 parsel olmuştur. Tapuda 5750 m2 iken uygulama sonrası  5.949,26 m2 olmuştur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.