Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Bursa Nilüfer İhsaniye Mahallesinde 104 m2 Dükkan

Bankadan 103m2

Özellikler

Tapu no 8892
Ada 2203
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bursa ili Nilufer İlçesi İhsaniye mahallesi 2203 ada 3 parsel

Bursa Nilüfer İhsaniye Mahallesinde 104 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı yönünden Tuna Caddesine girildiğinde doğu yönde yaklaşık 210 metre devam edilir. 210 metre sonra sağa dönüş yapılarak 2.Şirin Sokağa giriş yapılır. Sokak üzerinde güney yönde 50 metre devam edildikten sonra solda yer alan Yahyalar Sokağa dönüş yapıldığında taşınmaz 35 metre sonra sağda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge Bursa il merkezine orta uzaklıkta bulunmaktadır. Bölgedeki hakim yapılaşma blok ve ayak nizamda inşa edilmiş, 7-8 katlı binalardan ibarettir. Yeni ve eski binaların bulunduğu bölge, düzenIi ve planlı gelişmiş konut bölgesidir. Ticari potansiyelin orta seviyede olduğu gözlenmiştir. Yakın çevresinde kamu binalara ile eğitim kurumları bulunmaktadır. Bölgede önemli bir konumda yer alan ve sosyal olanaklara sahip olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerindeki ticari yapılara yakın konumludur. Bölge orta ve üst gelir grubu kesimleri tarafından tercih edilmektedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup, bölge her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Özellikler: 15 bağımsız bölüm nolu dükkan vasıflı taşınmaz, binanın zemin katında yer almakta olup, Yahyalar Sokağa cepheli ve bina girişine göre sol tarafta konumIudur. Taşınmaz mimari projesine göre 103 m2 alanlıdır. Taşınmaz mimari projesinden farklı olarak mahallinde, wc bölümünde yer alan 1 m2'lik bina ortak alanı olan havalandırma boşluğu wc'ye dahil edilmiş ve dükkanda 1'i mutfak olarak kullanılmakta olan odalar oluşturulmuştur. Taşınmaz mahallinde 104 m2 kullanım alanlıdır. Taşımazın giriş kapısı ve dış cephe doğramaları alüminyum doğramadan imal edilmiştir Taşınmazın tüm hacimlerde yer döşemeleri seramiktir. Duvarlar kuru hacimlerde saten boyalı ve asma tavanlı, ıslak hacim zeminlerinde ise fayans döşelidir. Mutfak dolapları mdf tezgah granittir. Isıtma sistemi olarak doğalgaz kombi sistemi mevcuttur. Hali hazırda boş vaziyette olan taşınmaz kullanılmamakta olup kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi iyi seviyededir. 
Yaklaşık 8 yıllık olan ana gayrimenkul kuzey cephesinden Yahyalar Sokağa cepheli konumda olup güney, doğu ve ben cepheleri komşu parseller ile çevrili durumdadır. 
Parsel üzerinde kat mülkiyeti tesisli betonarme yapı tarzında, blok nizamda inşa edilmiş olan bina bulunmaktadır. Bina bodrum + zemin + 7 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Binada toplamda 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi zemin kattan ve ben cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalı durumdadır. Bina giriş ve merdiven holleri ile merdiven basamakları mermer, merdiven korkuları krom doğrama, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Binada kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi iyi seviyededir.