1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Nilüfer Görükle Mahallesinde 3+2 118 m2 Apart Daire

Bankadan 3 + 2 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18127
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 118m2
Ada 5352
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Görükle Mahallesi Kaynak(490) Sokak No:7 Daire No:8 Nilüfer/Bursa

Açıklama

Özellikler: 8 nolu dubleks daire binanın 2.normal ve çatı katı devamında bina girişine göre sağ ön tarafta yer almakta olup doğu ve kuzey yönlerden çift yönden yola cepheli olup köşe konumludur. Mahallinde bina girişi bodrum kattan sağlandığından 3. ve çatı katı devamı görünümündedir. Projesine göre normal katında, antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo bölümlerinden ibaret olup 58 m2 brüt alanlı, çatı katı devamında ise antre, salon, 1 oda, banyo ve dolap bölümlerinden ibaret olup 45 m2 brüt alanlıdır. Taşınmaz projesine göre toplam 103 m2 brüt alanlıdır. Ayrıca çatı katın devamında 15 m2 teras alanı bulunmaktadır. Terasla birlikte 118 m2dir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı dışa açılan kapı ve pencere doğramaları pvc malzemedendir. Daire dışında klima motoru ve kombi bacası bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Öğrenilen bilgiye göre normal kat ve çatı katı arasındaki bağlantıyı sağlayan merdivenin inşa edilmediği ve katların ayrı daire olarak kullanıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.  Sahada yapılan keşiflerde alt katın 8 numara üst katın 11 numara olarak geçtiği ve her ikisinin ayrı olarak kullanıldığı, aradaki merdivenin iptal edildiği tespit edilmiştir.  Projesinden farklı olarak kullanılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmaz 5352 ada 4 parsel sayılı 230 m2 yüzölçümlü Arsa vasıflı ana taşınmaz üzerinde kat irtifakı tesisli, bitişik nizam ve betonarme yapı tarzında inşa edlimiş binada konumludur. Bina mimari projesine göre 1 bodrum, zemin, 2 normal ve çatı katı devamından ibaret olup 4 katlıdır. 1.bodrum katında bina girişi, otopark ve ortak alanlar, zemin katında 1,2 ve 3 no.lu daireler, 1.katında 4,5 ve 6 no.lu daireler, 2.normal ve çatı katı devamında 7,8 ve 9 no.lu dubleks daireler olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Bina girişi doğu cepheden bodrum kat seviyesinden sağlanmakta olup giriş kapısı alüminyum çerçeveli camlı kapı, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplı, korkulukları ise alüminyum malzemedendir. Son deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiş binada 1 adet yolcu asansörü bulunmaktadır. 

Ulaşım: Görükle Mahallesi, Kaynak(490) Sokak, No:7, Daire No:8, Nilüfer/Bursa posta adresinde yer almaktadır. Ana taşınmaz Çağlayan Sokak ve Kaynak Sokak kesişiminde köşe konumludur. Ana taşınmaz girişi Kaynak Sokak üzerinden sağlanmaktadır. 

Not:  Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedirÖğrenilen bilgiye göre normal kat ve çatı katı arasındaki bağlantıyı sağlayan merdivenin inşa edilmediği ve katların ayrı daire olarak kullanıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.  Tapuda GÖRÜKLE/SAKARYA Mahallesinde kayıtlıdır.  Sahada yapılan keşiflerde alt katın 8 numara üst katın 11 numara olarak geçtiği ve her ikisinin ayrı olarak kullanıldığı, aradaki merdivenin iptal edildiği tespit edilmiştir. Projesinden farklı olarak kullanılmaktadır. Öğrencilere uygun apart olarak kullanılmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.