1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Nilüfer Ertuğrul Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 182m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17851
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 182m2
Ada 979
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm C blok-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrul Mah.Emek (270) Sok. C blok No:6D/5 Nilüfer/Bursa

Açıklama

Özellikler: C blokta yer alan 5 nolu daire mimari projesine göre bina girişinden binaya bakıldığında bina girişine göre sol kolda 3. normal kat ve çatı katında yer almaktadır. Taşınmaz, 5 oda, salon, mutfak, 2 banyo, teras hacminden oluşmaktadır. 3. normal kat - brüt 107 m2, çatı katı- brüt 75 m2 büyüklüğünde olup taşınmaz toplam brüt 182 m2 kapalı alana sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı dairedir.

979 ada 3 parsel 1004,73 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul bitişik nizam vaziyetinde A, B, C ve D bloklarından oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı C blok parselin güneybatısında yer almaktadır. Ana gayrimenkul, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlı inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre, bodrum katta ortak alan, zemin katta 4 adet dükkan ve her normal katta 2 adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule giriş binanın güney cephesinden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı kiremit örülüdür. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama, bina içerisinde zeminler mermer duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven basamakları mermer olup korkulukları demir doğramadır. Bina içerisinde asansör ve otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: İzmir Caddesi üzerinde şehir merkezi istikametinden, İzmir istikametine doğru, Nilüfer Caddesi geçildikten sonra yaklaşık 1,50 km. ilerlenerek sağ kolda yer alan Eflatun Sokak'a dönülür. Dönülen yol üzerinde yaklaşık 140 m. ilerlenerek sağ kolda yer alan değerleme konusu taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; bitişik nizam 4 katlı konut yapılaşmalar ve küçük işletmeler bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.