1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Nilüfer Çalı Mahallesi'nde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17853
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 5980
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çalı Mah. 162.(410) Sokak, Bahar Apt. No:7 D:5 Nilüfer/Bursa

Açıklama

Özellikler: 5 no.lu bağımsız bölüm, 2.kat ve çatı katta, bina giriş yönünden binaya bakıldığında sol kolda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; 2.kat (115m2) 3 oda, salon, mutfak, WC, hol, balkon ve merdiven kovası; çatı katı (55m2 + 60m2 teras) oda, hol, banyo, teras ve merdiven kovası hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz, mimari projesine göre toplam-brüt 170m2 + 60m2 teras alanlıdır. Terasla birlikte 230 m2 kullanım alanına sahiptir. Pencere doğramaları PVC dir. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz, tek bloklu, zemin +2 normal kat + çatı katlı olarak, betonarme yapı tarzında, bitişik nizamda inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre; zemin katta 2 adet iş yeri ve bina girişi: 1.katta 4 adet mesken; 2.kat ve çatı katta 4 adet dubleks mesken olmak üzere bina toplam 10 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi güneybatı yönden 162.(410) Sokak üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı kiremit örülüdür. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Çalı Mahallesi, 162.(410) Sokak, Bahar Apartmanı, No:7, D:5, Nilüfer / BURSA, açık adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için: Bursa kent merkezinden İzmir Yolu kullanılarak batı yönünde devam edilip Özlüce Kavşağından sol kanatta Alaaddinbey istikametine devam edilip Ahıska Caddesi kesilerek güneybatı yönünde Çalı Mahallesine giriş yapılır ve 162.(410) Sokak üzerindeki 7 dış kapı numaralı Bahar Apartmanına ulaşılır. Yakın çevresinde kendisine emsal olabilecek nitelikte yeni inşa edilmiş 3-4 katlı dairelerden oluşan yapılar ile müstakil eski yapılaşmalar gözlenmektedir. Taşınmaz, Nilüfer Belediyesi sınırları içerisinde kalmakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir. 

Not: Nilüfer Belediyesi İmar Müdürlüğünden alınan şifahi bilgilere göre, 5980 ada, 18 parsel, 10.09.2009 tarihli, 532 sayılı 1/1000 ölçekli Çalı Uygulama İmar Plani Revizyonu kapsamında Konut Alanı lejantında kalmakta olup yapılaşma şartları; bitişik nizam, 3 kat, Hmax: 9.50 m., emsal: 1.80 olarak belirtilmiştir. Parsel, belediye sınırları içinde, 1/1000 ölçekli imar planı kapsamında parselasyonu ve 18. Madde uygulaması yapılmış net parsel olup parsel alanında başkaca bir kesinti yapılması söz konusu değildir. Nilüfer Belediyesinde yapılan incelemede, ana taşınmaza ait, 19.07.2013 tarih, 737/09 sayılı, yeni yapı ruhsatı ile 11.08.2015 tarih, 338/18 sayılı, yapı izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.